Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dobrze zacząć, żeby skończyć jak gowno.
Całe życie uprawiać sport, mieć ambicje, studia w #uk. 3 lata po na 100% upoerdole uczelnie(nie ma szans z tego wyjsc) i zostanę z niczym, wazę 30kg więcej niż 3 lata temu. Nabyta #depresja albo #nerwica. Brak żadnej pasji, wiedzy co chce robić w życiu, żadnych umiejętności. Brak sensu jakiejkolwiek egzystencji, czeka mnie prawdopodobnie cały #!$%@?. 23 lata i trzeba zacząć totalnie na nowo. Ze startu marzeń jaki miałem #!$%@? sie w punkt, w którym nawet studiów nie moge zacząć na nowo bo nie dostanę pożyczki na nie. Pójdę na jakis magazyn i bede żył se od 10 do 10, nie dla mnie cos ambitnego, nie mam głowy na ambitne życie.

#studbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6204809d5137d8e1c297e5f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
Poproś o indywidualny tryb nauczania, nawet jak #!$%@? ostatni semestr to coś z tego ułożą. Rozglądnij się za przeniesieniem do Szkocji albo Walii po darmowe studia albo sprawdź obecne programy specjalne dla NI. Oni cały czas próbują zachęcić studentów do siebie bo tam nikt nie chce przyjechać. I zrzuć z siebie brzemię. Przestań sie porównywać do innych, najlepiej w ogóle powiedz świtu ze bierzesz rok wolnego pod dowolna przykrywka i jedziesz w
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde, po pierwsze to chciałbym mieć znów 23 lata, to był idealny moment w moim życiu żeby podjąć kilka odpowiednich decyzji, które spowodowały by szczęście i spełnienie w kolejnych kilku latach. Niestety #!$%@?łem ten czas, decyzję jakie podjąłem okazały się nie takie jak zakładałem i teraz chodzę zły sam na siebie. A czas przemija, #!$%@? jak oszalaly. Chwilę temu zaczynałem dorosłe życie, za moment przekroczę magiczna barierę 30 lat życia...
@AnonimoweMirkoWyznania Popracuj nad swoim zdrowiem psychicznym. Serio, #!$%@? studia to jeszcze nic takiego. Szczególnie w UK, wszędzie jest masa kursów, college, dużo pracy innej niż ten magiczny magazyn, szczególnie jak ogarniasz język. Ja też tu studiuję, i dorabiam w magazynie aktualnie. Każdy kogo nie spytam (stary, młody, Brytyjczyk, obcokrajowiec), kto pracuje tam gdzie ja te kilka lat jakoś się dokształca i powoli pnie się do góry. Poza tym to, w jakiej jesteś