Wpis z mikrobloga

@Inguz: no srają, pisałem o tym juz z tysiąc razy i nawet w FAQ w belce tagu to jest. Po prostu nie chce mi sie w kazdym wpisie odpowiadać na to samo pytanie XD papugi srają gdzie chcą, niszczą co chcą i drą mordę kiedy chcą i trzeba jakoś z tym żyć, dlatego też nie jest to zwierze dla każdego. Może kiedyś zrobie serie zdjęć z tym jak brudzą albo z
@Inguz: no srają, pisałem o tym juz z tysiąc razy i nawet w FAQ w belce tagu to jest. Po prostu nie chce mi sie w kazdym wpisie odpowiadać na to samo pytanie XD papugi srają gdzie chcą, niszczą co chcą i drą mordę kiedy chcą i trzeba jakoś z tym żyć, dlatego też nie jest to zwierze dla każdego. Może kiedyś zrobie serie zdjęć z tym jak brudzą albo z
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka: no moje teraz mają jeden pokój, w którym siedzą i ja tu tez pracuje. Pokój jest mały, wiec nie ma za dużo sprzatania, wystarczy raz w tygodniu umyć podłogę i biurko i robi się względnie czysto, a raz na jakis czas zrobić większe sprzątanie. Ściane przy framugach mam obklejona taśmą malarską, bo juz zdążyli obgryźć troche tynku i tapety, a taśma w miare to blokuje XD Na starym mieszkaniu sie