Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rajet: Zanim zaczniesz pouczac kogos na temat historii I kultury proponuje zapoznac sie ze slownikiem jezyka ktorego uzywasz. Proponuje zaczac od hasel: zart, ironia, sarkazm.

Jesli wlasciciel tatuazu poczul sie urazony to przepraszam. Nie taki byl moj zamiar
  • Odpowiedz
Fajnie, jak Niemcy napadną na polske to nawet nie będą musieli ci w papierach grzebać.

Sprawdzą, że brak skóry, gwiazda na klacie i jeszcze ten bohomaz. Z "never again" to pewnie cały batalion będzie się śmiał przez kilka dni.


@wonsztibijski: XDDDD nie rob nic w zyciu, bo moze ukryjesz sie za 40 lat przed Niemcami.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Czepiasz się bez powodu. Wszystkich ludzi w internecie przepytujesz z interpunkcji? XD Nie wiem jak op, ale ja pisząc komentarze na glupim wykopie prawie w ogole nie przywiazuje do tego wagi - szkoda czasu, a i tak nijak nie świadczy to o nikim źle. Dopóki da się zrozumiec o co chodzilo, jest okej.
  • Odpowiedz
Czepiasz się bez powodu. Wszystkich ludzi w internecie przepytujesz z interpunkcji? XD Nie wiem jak op, ale ja pisząc komentarze na glupim wykopie prawie w ogole nie przywiazuje do tego wagi - szkoda czasu, a i tak nijak nie świadczy to o nikim źle. Dopóki da się zrozumiec o co chodzilo, jest okej.


@wespazjan: Czytać z wyostrzoną uwagą, poświęcając zasoby mózgu na poprawienie w locie mnóstwa błędów a czytać komfortowo, płynnie to wielka różnica. Wielka.

Bo mnie wqrwia, kiedy zamiast czytać coś płynnie, z przyjemnością, to przystaję co chwilę, żeby przetworzyć tekst na
StaryWedrowiec - > Czepiasz się bez powodu. Wszystkich ludzi w internecie przepytujes...

źródło: comment_1644535550FrX3axrvpjsIAT1BBTrOTw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec gościu, w jedynej części swojej wypowiedzi którą napisałeś własnoręcznie zrobiłeś dwa błędy interpunkcyjne i jeden składniowy xD jesteś po 40 a czepiasz się takich glupot na stronie o charakterze rozrywkowym, i to na jej najmniej poważnych tagach, po prostu tu nie pasujesz i jak cię takie rzeczy irytują to radzę się przerzucic na jakiś odpowiednik elektrody dla purystów językowych (o ile cię stamtad nie wyrzuca)

A i w moim poście
  • Odpowiedz
@IIIlIII: Jesteś niechlujem i nigdy nie zrozumiesz ludzi takich, jak ja. Elo.

A w necie siedzę od początków ery modemów wdzwanianych. Nawet miałem taki modem, zanim w Polsce był dostępny jakikolwiek internet. Zewnętrzny, nie na usb, tylko z komunikacją po RS232. Miałem także peceta klasy XT. Mój wiek w tym momencie świadczy o tym, że mam większe doświadczenie w tej kwestii, niż 90% wykopków.

Byłem świadkiem ewolucji internetu, stron www
  • Odpowiedz