Wpis z mikrobloga

bo psycholog nie może mieć depresji prawda? Tak samo onkolog raka?


@Rolnikt: imo jak psycholog bierze benzo jak cukierki, a później trafia do ruskiej kliniki (mimo, że mieszka w Kanadzie), to jest to trochę dziwne.
On zaczął brać zanim jego żona zachorowała i na pewno dobrze wiedział czym to grozi
  • Odpowiedz
@tallman: Przecież to ty pierwsze kozaczyłeś, a potem podkulileś ogon, gdy pojawiły się linki z konkretnymi zarzutami. Idź posprzątaj pokój albo sobie przyćpaj, bo ewidentnie masz ze sobą jakiś problem.
  • Odpowiedz
@qwlghm XD twoim jedynym argumentem podpierającym twoje zesranie się są filmiki które ktoś podesłał i których nawet na oczy nie wiedziałes xD to chyba nie ja mam tu problem xD
  • Odpowiedz
Nie zrozumiałeś mnie. Koleś owszem ma gadane w tematach w których ma sporą wiedzę i czuje się pewnie. W dyskusjach z poza jego kręgu zainteresowań jednak ma przeważnie bardzo niewiele do powiedzenia, i jak kończą mu się merytoryczne to rzuca emocjonalnymi argumentami(a to raczej nie świadczy zbyt dobrze o jego umiejętności dyskusji i obyciu). Polecam jako przykład jego wywiad w kwestii antynatalizmu, słuchając jak ten człowiek się ciska i emocjonalnie reaguje pokazuje,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutokintumi: Do CKK pewnie im daleko (jak na razie), bo CKK poszli w takim kierunku, że ja pitole. Ale fakt, że jakby ktoś powiedział, że jest jakimś wielkim fanem tych kolesi to byłoby to czerwone światło. Amerykańska połowa jednak prezentuje sobą nieco wyższy poziom. Peterson to inteligentny koleś ale to jest taki boomer i kołcz, że nie wyobrażam sobie, aby mógł pomóc komuś innemu niż innym boomerom i starym milenialsom,
  • Odpowiedz
@pawel_187: Podważam jego zdolność dyskusji, i ogólne zachowanie, a co za tym idzie wiarygodność. Jak ktoś się nie zna na mechanice kwantowej to nie powinien się o niej wypowiadać, i brać udziału w dyskusjach na jej temat. Bo skąd wtedy mam wiedzieć, że w pozostałych temat nie jest takim samym laikiem tylko lepiej leje wodę i brzmi to wiarygodnie? Tymczasem Peterson to własnie taki zagraniczny Korwin, zgłasza się do dyskusji
  • Odpowiedz
@Wookash071 tak zapytam o tego dzikiego trenera. Typa widziałem z 3x jak się wypowiadał w głośnych tematach. Ciężko się z nim nie zgodzić, zwłaszcza że ma dobry risercz. Połowa filmiku to były oczywiste oczywistości, ale jednak druga połowa fakty, które nie latały w mainstreamie.
Zawsze jak widzę tu beke z dzikiego trenera to jest wykopowe "XD". A coś więcej? Jakieś argumenty co z nim jest nie tak?
  • Odpowiedz
@wykop_to_sciek: ojejku, ktoś powiedział coś, z czym ktoś inny się nie zgadza :D Nie warto nikogo traktować jako guru. Lubię i szanuję Petersona, ale nie uważam, że jest nieomylny i nie traktuję każdego jego słowa jako prawdy objawionej. Mało tego, dosyć często się z nim nie zgadzam. Książkę czytałem i polecam, bo jest sensowna i otwiera oczy na pewne kwestie.

Nie obchodzi mnie, czy ktoś jest prawicowy, czy lewicowy. Lubię
  • Odpowiedz