Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ale pamiętaj, że kretyn ma worek pieniędzy na adwokatów i defektów, którzy będą śledzić i oskarżać Mireczkow. A prawda jest taka, że pewno pracuje pod jakimś Turkiem za 3 euro na godzinę.
  • Odpowiedz
@mexxl: @FeeE: tak sie w sumie zastanawiam, może by nie wspominać o nim więcej, nie będzie miał o czym gadać i straci zasięgi, papasmerfik go olał i już coraz mniej o smerfiku wspomina, teraz sie przerzucił na wykop bo tu ma teraz atencje, jak tu nikt nie będzie o nim pisał to straci content i napływ widzów, teraz mu robimy niepotrzebną reklame
  • Odpowiedz
@FeeE: Chciałem bardzo przeprosić za swoje zachowanie , z racji tego że jestem osobą niskiego wzrostu i do tego otyłą, posiadam także niskie ego i samoocenę i dla tego wylewałem te pomyje na ludzi.Żadna kobieta nie chce się ze mną umówić dla tego jest tyle moich ogłoszeń na fb na holenderskich stronach i nie tylko,Jestem atencjuszem i zazdrościłem smerfowi że zarabia na bezdomnych i ja też chciałem ale jak zwykle
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: ale wiadomo, ze to nie on, ten uzywa subtelnego jezyka, a patus rozpoczyna od wyzywania ( ͡° ͜ʖ ͡°). De facto pato wk.rwi się, ze ktos uzywa jego prawie (!!!) zastrzezonego nicka jako narzedzia pracy (jebłem).
  • Odpowiedz