Wpis z mikrobloga

- Członkostwo w Razem przypłaciłem epizodem ciężkiej depresji, łącznie z próbami samobójczymi. Leczyłem się 1,5 roku - mówi nam pan Piotr (imię zostało zmienione).

Lokalna struktura Razem postawiła na żartobliwe konferencje prasowe, happeningi, wrzucane do sieci memy. - "Górze" to się nie podobało. Potrafili obdzwaniać zarząd okręgu, domagając się natychmiastowego usunięcia jakiegoś mema, pod rygorem wyrzucenia z partii - twierdzi.

Gdy pokazaliśmy zestawienie, że sprawnie działamy - zarzucono nam "neoliberalny kult efektywności" - wylicza.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28073292,byli-dzialacze-razem-w-partii-byl-mobbing-czlonkostwo-przyplacilem.html

#razem #lewica #neuropa #4konserwy #polityka
  • 6
@nightmaar:
- Członkostwo w Platformie Obywatelskiej przypłaciłem epizodem ciężkiej depresji, łącznie z próbami samobójczymi. Leczyłem się 2 lata i 137 dni - mówi nam pan Gerwazy (imię zostało zmienione).

Lokalna struktura PO postawiła na żartobliwe konferencje prasowe, happeningi, wrzucane do sieci memy. - "Górze" to się nie podobało. Potrafili obdzwaniać zarząd okręgu, domagając się natychmiastowego usunięcia jakiegoś mema, pod rygorem wyrzucenia z partii - twierdzi.

Gdy pokazaliśmy zestawienie, że sprawnie działamy