Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirasy piesoluby - jakieś porady dla właścicieli psów idących na pierwsze spotkanie z behawiorystą? Idziemy na konsultacje.

Gość z polecania od bardzo dobrego weterynarza, sprawdziłam Pana w COAPE, nie ma go tam, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Opinie Google dobre. Jak przygotować się do pierwszego spotkania, gdzie umówić wizytę? Dajcie jakieś protipy ( ͡º ͜ʖ͡º).

#pies #psy #behawiorysta #tresura #zwierzaczki #zwierzeta #piesel
  • 8
@mala_rybka: pierwsze to dowiedzieć się jakiego rodzaju przypadkami się zajmuje w przewadze i jakich metod używa. Miejsce powinien zaproponować on, zależnie od problemu albo Wasz dom, albo względnie neutralny, niezbyt mocno wystawiony na bodźce grunt, żeby poznać psa.
Poza tym takie pytania powinnaś jemu zadać. Na pewno weź ze sobą smaczki, takie jak pies lubi, ewentualnie jakąś zabawkę.
@mala_rybka: jakie miasto? Może znamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie - dowiedz się jakimi metodami pracuje, z jakimi psami, na jakich problemach; przetrzep jego fb/insta/yt, szukaj red flags, sprawdź, jakie skończył kursy, obserwuj jego interakcje z psem, jak reaguje na jakiekolwiek zachowania "niepożądane", czy tłumaczy dlaczego według niego pies się tak zachowuje, jak ma zadziałac wybrana metoda, czy zada ci pytania o twój dzień z psem, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matra: takie czyli jakie? ( ͡º ͜ʖ͡º) To nasza pierwsza wizyta więc wielka niewiadoma.

Opowiedziałam Panu o piesku, zaproponowałam że do niego pójdziemy, ale Pan powiedział że lepiej gdzieś u nas. Za kilka dni będę dzwonić żeby umawiać dokładny termin więc mogę dopytać.

Pan pracuje w metodzie naturalnej, ma hotelik i ośrodek rehabilitacji dla piesków. Smaczki, zabawki i miska z wodą zawsze są w plecaku (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co takie czyli jakie? Te, które tu zadałaś lol xd


@matra: ale rozumiesz że pan sprzedaje usługę i może nawijać makaron na uszy, więc amator chętnie zasięga innych opinii?

co to znaczy? serio pytam :D


Takim terminem się chwali, za Google - jest to metoda pozytywna z klikerem. Też możesz sprawdzić xD.