Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: dzień 1: 38-38.5, ból w lędźwiach i delikatny światłowstręt, prócz tego żadnego zmęczenia
dzień 2: 37.6-38.3, żadnych innych objawów, zmęczenie tylko przy niższej temperaturze
dzień 3 - dzisiaj: 36.7-37.3, zmęczenie tylko powyżej 37 stopni.

Po #!$%@? się szprycować ¯\_(ツ)_/¯ przeziębienia gorsze miewałem.
  • Odpowiedz
Trzymaj się, mnie to gówno trzymało 2 tygodnie ,lekko bo lekko ale dla człowieka aktywnego to dramat ,katar, ból gardła ,kaszel i lekki ból głowy i tak na zmianę co 3 dni ,kaszel mam do dziś i spadek wysokości tlenowej na poziomie 30% .....
  • Odpowiedz
  • 0
@Rocky_Zuma_Skye ja też jestem po covidzie nie szczepiony i moja choroba wyglądała tak że miałem 2 dni 38 stopni potem luz a pozostałe 12 dni kwarantanny spędziłem przed komputerkiem. Nie wiem co miał udowodnić twój komentarz
  • Odpowiedz
pozdro jeśli myślisz że szczepionki w czymkolwiek by pomogły xD


@Insane_Mike: ja zauważyłem, że wśród moich znajomych ci co byli zaszczepieni to przeszli covida lajtowo, 3 dni i już wracali do pracy (zdalna here), a ci niezaszczepieni ciągnęli go przez tydzień-dwa. Sam przechorowałem po zaszczepieniu i taki absolutnie tragiczny to był tylko pierwszy dzień (niedziela). W poniedziałek już lepiej, we wtorek już jeszcze lepiej a od środy wróciłem pracować zdalnie bo
  • Odpowiedz