Wpis z mikrobloga

@prawilnik no to ja wczoraj cały dzień luz, jakoś o 18 mnie głowa zaczęła boleć. O 22 brałem kąpiel i po wyjściu drgawki, zimno w cholerę a pod 2koldrami. W nocy 40 gorączki, upocony jak świnia. A dzisiaj praktycznie od 7 rano do teraz łącznie nie spałem może 2h? I gorączka tak do 38 skacze z wybuchami ciepła/zimna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: idź na test, to nie dość, że będziesz chory i będziesz musiał leczyć się sam to jeszcze dodatkowo dowalą Ci izolację a domownikom kwarantannę. Interes w chooj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Insane_Mike: ja podobnie. Od 3 dni lecę na 20% mocy. Kończę prace zdalna ledwo i zasypiam na kanapie, plus denerwujący kaszel i uczucie ciążenia na płucach. Mam nadzieję że jutro już będzie lepiej. Też się trzymałem dzielnie
@ayje-pfjxu trzymaj się Mirku!
@JaFracek gdybym miał cokolwiek robić to nie dałbym rady. Dawno tak rozbity nie byłem + ta gorączka utrzymująca się cały dzień, zbijam na 2-3h max i wraca na takie 38+/-

Fakt, że ja raczej naleze do tych co nie chorują, a jeśli już to raz na 5lat 2-3dni coś złapie i tyle, ale nie przypominam sobie by kiedykolwiek coś mnie tak strzeliło