Wpis z mikrobloga

  • 6
@Mr_3nKi_ tez tak myślałem do tej pory, bo miałem raz sytuację że dwa dni się czułem podejrzanie, tj straszny ból całego ciała, drgawki lekki kaszel. Ale to co od wczoraj się zalączyło to bez porównania
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Mnie chyba też jebło, ale tak skąpo objawo. Najsłabsze przeziębienie w życiu, ale smartwatch zwariował i pokazuje, że nie mam sił na nic, a to nieprawda. Zdjąłem go, bo siła autosugestii potrafi być zabójcza.
  • Odpowiedz
  • 1
@prawilnik no to ja wczoraj cały dzień luz, jakoś o 18 mnie głowa zaczęła boleć. O 22 brałem kąpiel i po wyjściu drgawki, zimno w cholerę a pod 2koldrami. W nocy 40 gorączki, upocony jak świnia. A dzisiaj praktycznie od 7 rano do teraz łącznie nie spałem może 2h? I gorączka tak do 38 skacze z wybuchami ciepła/zimna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: idź na test, to nie dość, że będziesz chory i będziesz musiał leczyć się sam to jeszcze dodatkowo dowalą Ci izolację a domownikom kwarantannę. Interes w chooj.
  • Odpowiedz
@prawilnik: Masz smartwatch który pokazuje Ci czy masz sile czy nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A są takie które pokazują czy Ci się chce np srać albo jeść?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Insane_Mike: ja podobnie. Od 3 dni lecę na 20% mocy. Kończę prace zdalna ledwo i zasypiam na kanapie, plus denerwujący kaszel i uczucie ciążenia na płucach. Mam nadzieję że jutro już będzie lepiej. Też się trzymałem dzielnie
  • Odpowiedz
  • 0
@ayje-pfjxu trzymaj się Mirku!
@JaFracek gdybym miał cokolwiek robić to nie dałbym rady. Dawno tak rozbity nie byłem + ta gorączka utrzymująca się cały dzień, zbijam na 2-3h max i wraca na takie 38+/-

Fakt, że ja raczej naleze do tych co nie chorują, a jeśli już to raz na 5lat 2-3dni coś złapie i tyle, ale nie przypominam sobie by kiedykolwiek coś mnie tak strzeliło
  • Odpowiedz