Wpis z mikrobloga

Jednym z mitów blackpillu jest istnienie betabankomatów. Pojedyncze przypadki i baity z polka.pl zaciemniają obraz #przegryw że istnieje coś takiego jak betabankomat jako istotne społecznie zjawisko. Są mniej więcej tak samo rozpowszechnione jak samotne matki z 3 dziećmi z różnych ojców(czyli mniej niż jedna na kilka tysięcy osób w kraju z jedną z najmniejszych dzietności na świecie).
Lasce się nie będzie chciało bawić w związek z kimś, kogo nie chce, byleby wzniósł drugą pensję(brzydkich, grubych, niskich, mających problemy z kobietami i zarabiających po 20 tysięcy w kraju z medianą 3500 także jest bardzo mała ilość).

Ogółem blackpill bierze najbardziej skrajne przypadki, jakie istnieją i tworzy na podstawie ich stereotypy, następnie te stereotypy uznaje za miarodajne przykłady polskiego społeczeństwa.
#blackpill
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie. To przykład, który wyciągnąłem jako kontrezę że to są "skrajne przypadki". One są tak "skrajne i rzadkie" że wziąlem dosłownie pierwszą z brzegu osobę i pasowała do tej "skrajności".


@M_xxx: Wezmę z 50 osób, które nie pasują do tej skrajności z moich znajomych od ręki.
Przy okazji daj dowody, że Twoja siostra i ciocia w ogóle istnieją, a nie są zmyślonymi przypadkami
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: #!$%@?, nie dam ci dowodów. Nie napisałem tego żeby ci coś udowadniać, mam w dupie twoją niewiedzę, to twoja strata nie moja. Napisałem to żeby przekazać swoje myśli czytając twoje pierdoły, czyli po prostu napisać komentarz.
Szanuję swoją i cudzą prywatność.

Wezmę z 50 osób, które nie pasują do tej skrajności z moich znajomych od ręki.


@HFL-przed-30: Przecież ty masz
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: @M_xxx:

Słyszałem od kobiet ze jestem przystojny,na Tinderze miewałem pary ale żadna nie chciała się ze mną umówić ,obecnie nie mam w ogóle par.
Nie czuję się brzydki ale przeciętny to w dzisiejszych czasach brzydki bo jak zostało tu wspomniane to kobiety oceniają nasza wartość na rynku, my tylko staramy się ja zwiększyć na mnóstwo sposobów.
Miałem ONS z atrakcyjną striptizerka i prawie z modeleczka ale byłem niedyspozycyjny,później już nie była chętna ale to niczego nie dowodzi bo i tak nie mogę mieć związku przy okazji miałem mnóstwo negatywnych doświadczeni i ogromną ilość odrzuceń.
Hipergamia jest bezwzględna i
  • Odpowiedz
@M_xxx:

To jak to jest że ruchałem dwie laski które były co najmniej 9/10?


Wiesz jak rzadkie są takie laski? Może zacznij grać w totka przy takim szczęściu. Zero par a rucha gigajulki. Nie porwali cię jeszcze
  • Odpowiedz
@JediKnight:

obecnie nie mam w ogóle par.


Mówiłeś że w wakacje miałeś kilka ONSów a nie masz par na tinderze? Czy ja jestem jakiś gigaczad autysta, że mam te słynne pary ale nie mogę prawie nic zaruchać? Kolejny bajkopisarz co nie ma par a rucha modelki.
  • Odpowiedz
Czy ja jestem jakiś gigaczad autysta, że mam te słynne pary ale nie mogę prawie nic zaruchać?


@Waffenfarbe: Jakbyś na poważnie zapytał zamiast próbować mnie przedrzeźniać o bym ci na poważnie odpowiedział. A tak wyśmieję tylko twoją nierozumność.

Powiedział typ co nie ma par na tinderze a rucha laski 9/10.

Wyjazd z
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Ponownie niestety dzielisz się nietrafnymi opiniami. Betabankomat występuje w większości funkcjonujących związków 30+. Mam sporo znajomych o względnie wysokim albo przeciętnym statusie i zarobkach, i dodatkowo przeciętnej urodzie - dziwnym trafem niemal wszyscy byli samotni aż do 26-33 roku życia i poznajdowali sobie partnerki jak skończyli studia, i zbudowali pozycje zawodową. Przypadek? W większości związków poza tymi nastoletnimi i studenckimi jest tak, ze jeśli facet przestałby zarabiać to staje
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Jakbyś na poważnie zapytał zamiast próbować mnie przedrzeźniać o bym ci na poważnie odpowiedział


To pytam teraz na poważnie. Wytłumacz jak to możliwe. Tylko zgodnie z blackpillem.
  • Odpowiedz
Uzupełniając poprzedniego posta. Nie chce dzielić się swoimi zasobami z podstarzałą panną z mega przebiegiem i zwichrowaną psychiką, a przecież kobieta oferuje na ogol przede wszystkim siebie. Z kobieta 30+ związałbym się jakby zarabiała mniej więcej tyle co ja, miala nieruchomość albo chociaż zamożna rodzine. Z rozsądku. Jak będę chciał seksu to sobie wykupie subskrypcje na jakaś studentke.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Jesteś bluepillem i lewakiem. Żaden z ciebie blackpiller. By ruchać laski 9/10 trzeba mieć morde min 8/10. Jakbyś miał taką to byś miał setki par na tinderze. A teraz możesz grzecznie opuścić tag.
  • Odpowiedz
Jesteś bluepillem i lewakiem. Żaden z ciebie blackpiller


@Waffenfarbe: To ty negujesz hipegramię kobiet twierdząc że skoro ktoś nie ma powodzenia to znaczy że z powodu własnej brzydoty a nie nadmiernych kosmicznych wręcz wymagań kobiet.

W ogóle nazywając mnie blue pilowcem pogrążasz się we własnych bzdurach które na poczekaniu wymyślasz żeby jakoś łatać dziury we własnych teoriach, zamiast przyznać że czasem się trochę
  • Odpowiedz
o to te te laski sobie uroiłem czy to że nie mam par sobie uroiłem? Sam nie wiesz.


@M_xxx: Obstawiam laski. Serio - ja nie znam laski 9/10, a Ty kilka sobie ruchałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz