Wpis z mikrobloga

Jednym z mitów blackpillu jest istnienie betabankomatów. Pojedyncze przypadki i baity z polka.pl zaciemniają obraz #przegryw że istnieje coś takiego jak betabankomat jako istotne społecznie zjawisko. Są mniej więcej tak samo rozpowszechnione jak samotne matki z 3 dziećmi z różnych ojców(czyli mniej niż jedna na kilka tysięcy osób w kraju z jedną z najmniejszych dzietności na świecie).
Lasce się nie będzie chciało bawić w związek z kimś, kogo nie chce, byleby wzniósł drugą pensję(brzydkich, grubych, niskich, mających problemy z kobietami i zarabiających po 20 tysięcy w kraju z medianą 3500 także jest bardzo mała ilość).

Ogółem blackpill bierze najbardziej skrajne przypadki, jakie istnieją i tworzy na podstawie ich stereotypy, następnie te stereotypy uznaje za miarodajne przykłady polskiego społeczeństwa.
#blackpill
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie neguję


@Waffenfarbe: Owszem negujesz. Jeśli uważasz że laski po prostu nie lecą na brzydkich facetów w takim sam sposób jak faceci nie lecą na brzydkie kobiety to negujesz hipergamię. (To jest uznanie że laski lecą na średnich facetów tak jak faceci na średnie kobiety itd). To jest naturalną konsekwencję uznania "skoro nie masz powodzenia to jesteś brzydki".
Absolutnie nie da się tego pogodzić z hipergamią.

Poza tym pytałem co
  • Odpowiedz
@M_xxx: Jeśli ktoś neguje tutaj hipergamię to ty. Jesteś 9/10? Jeśli nie, to kobiety nie są hipergamiczne. Jeśli tak, to dlaczego nie masz par na tinderze?
Pogrążasz się. I nie zmieniaj tematu na brzydkie laski.
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe:

Znaleźć pracę/miejsce gdzie możesz poznać sporo kobiet w krótkim czasie,najlepiej jak są pijane i przy okazji wymaksuj wszystko co się da,wygląd , social skill itd.
A następnie liczyć na cud bo szczęście gra ogromna rolę.
  • Odpowiedz
@Blackmore:

Kiedyś podobały mi się starsze kobiety ale od przyjscia na tag zrozumiałem że to było głupie bo takie właśnie zazwyczaj są najbardziej parszywienkie i zepsute a często zcpane i zeszmacone.
To straszna wizja dzielić z kimś takim resztę życia.
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Tak a propo tego kto tutaj jest trolem. Sam przyznałeś że jesteś wysoki, dobrze zbudowany i masz chadowską szczękę. Chwalileś się tym i wysłałeś komuś zdjęcie żeby potwierdził że wyglądasz dobrze, co sam o sobie powiedziałeś.
Dziś piszesz że jesteś brzydki.

Tyle na temat tego kto ściemnia.

Chyba że znowu mylę cię z @Wogybogy ale nie sądzę.
  • Odpowiedz
@Waffenfarbe: Ja ci oczywiście odpowiem na twoje pytanie, ale musisz zacząć osobny wątek i zacząć od szczerych przeprosin mnie a potem dostaniesz odpowiedź.
Ale to wtedy gdybyś miał chociaż wątpliwości co do swojej wersji. Jeśli nie masz żadnych - moje zdanie jest ci niepotrzebne, wtedy też ci nie odpowiem.
  • Odpowiedz