Wpis z mikrobloga

Jednym z mitów blackpillu jest istnienie betabankomatów. Pojedyncze przypadki i baity z polka.pl zaciemniają obraz #przegryw że istnieje coś takiego jak betabankomat jako istotne społecznie zjawisko. Są mniej więcej tak samo rozpowszechnione jak samotne matki z 3 dziećmi z różnych ojców(czyli mniej niż jedna na kilka tysięcy osób w kraju z jedną z najmniejszych dzietności na świecie).
Lasce się nie będzie chciało bawić w związek z kimś, kogo nie chce, byleby wzniósł drugą pensję(brzydkich, grubych, niskich, mających problemy z kobietami i zarabiających po 20 tysięcy w kraju z medianą 3500 także jest bardzo mała ilość).

Ogółem blackpill bierze najbardziej skrajne przypadki, jakie istnieją i tworzy na podstawie ich stereotypy, następnie te stereotypy uznaje za miarodajne przykłady polskiego społeczeństwa.
#blackpill
  • 57
@HFL-przed-30: Moja siostra jest skrajnym przypadkiem, że znalazła sobie 12 lat starszego faceta z problemami z uzębieniem (a miała ogromne powodzenie). Co za przypadek.
Ale czekaj - moja ciocia miała 20 lat starszego faceta co chodził ze sztucznymi włosami bo swoich nie miał. Co za przypadek że był dyrektorem.
W mojej rodzinie same blachary? Hm...
To może weźmy mnie samego. Zrobiłem eksperyment i na portalu randkowym (sympatia) w pierwszej wiadmości zacząlem
@HFL-przed-30: Jak wszędzie gdy wchodzą betaumysły działa zasada:

- jeśli coś jest mi na rękę, to jest to prawda,
- jeśli coś mi nie leży, to lewacka propaganda i wymysł "normików" (użyte w formie pejoratywnej - rotfl)

Wygodnie żyć, gdy niepowodzenia możesz zwalić na system i "p0lki skaczące po murzynach", a nie na własne #!$%@?. Nie poradzisz absolutnie nic.
Moja siostra jest skrajnym przypadkiem, że znalazła sobie 12 lat starszego faceta z problemami z uzębieniem (a miała ogromne powodzenie). Co za przypadek.

Ale czekaj - moja ciocia miała 20 lat starszego faceta co chodził ze sztucznymi włosami bo swoich nie miał. Co za przypadek że był dyrektorem.

W mojej rodzinie same blachary? Hm...


@M_xxx: To Ty jesteś skrajnym przypadkiem - same ładne i piękne kobiety w rodzinie, a Ty brzydki
To Ty jesteś skrajnym przypadkiem - same ładne i piękne kobiety w rodzinie, a Ty brzydki (


@HFL-przed-30: To tylko twoja niepoparta niczym brednia.

Ewentualnie właśnie Ty jesteś obaleniem blackpillu - Twoja matka zdradziła Twojego CHADOWEGO ojca z najbrzydszym możliwym sąsiadem


@HFL-przed-30: Kiedy nie masz argumentów użyj obelg wobec matki oponenta ^^
@HFL-przed-30: @M_xxx: Laski nie lecą na kasę tylko na styl życia. Co z tego, że masz miliony na koncie czy w inwestycjach jak nigdy nie wydasz ich na p0lkę? I do beciakowania nie potrzeba dużo. Wystarczy średnia krajowa, samochód i brak szacunku do własnej osoby. Dużo p0lek nie ma nawet prawa jazdy i dla nich beciak z autem i prawkiem jest już "atrakcyjny". I kobiety nie lecą na beciaków tylko
@HFL-przed-30: Nie napisałem że jestem brzydki, tylko że moja siostra miała ogromne powodzenie. To że moja siostra ma ogromne powodzenie nie znaczy że jestem brzydki. Jak pisałem - bredziesz.
Poza tym, jedna osoba - moja siostra - to jedna osoba, a ty z dupska wziąłeś liczbę mnogą "same piękne kobiety".
Czasem się zastanawia, jak ty skończyłeś studia.

o chwila, kasa, czy wzrost


@HFL-przed-30: Jedno i drugie.

Laski nie lecą na
@Waffenfarbe: Słyszałeś o czymś takim jak hipergamia? Że faceci mają mniejsze wymagania a kobiety większe?

Dodatkowo moja siostra jest jednak atrakcyjniejsza ode mnie.

Ale ty jesteś brzydki


@Waffenfarbe: Że z powodu wyglądu nie mam powodzenia. Ale to nie znaczy że jestem pasztetem tylko że laski są hipergamiczne, też ci to już tłumaczylem, ale ty nieustannie wmawiasz mi że mówię to ci chcesz żebym mówił.
@M_xxx: Twój post to blackpill w pigułce. Znasz dwie laski które miały bogatszych partnerów - blackpill udowodniony. Kij tam, że być może twoja siostra poleciała za starszym kolesiem bo dość miała betadzieciaków co tworzą "eksperymenty" na sympatii. Kij tam, że ja np. nie znam żadnej laski która poszłaby za kasą. Wszystkie zarabiają na siebie i mają partnerów ze swojej półki. Ba! Jako średnio wyglądający biedak wyrywałem TONY lasek, ale nie. Moje
Twój post to blackpill w pigułce


@Oksymoron69321: Dziękuję, starałem się.

woja ciocia co miałą faceta bez włosów (rotfl, też mi problem) to koronny dowód, że blackpill rządzi.


@Oksymoron69321: Nie. To przykład, który wyciągnąłem jako kontrezę że to są "skrajne przypadki". One są tak "skrajne i rzadkie" że wziąlem dosłownie pierwszą z brzegu osobę i pasowała do tej "skrajności".

ako średnio wyglądający biedak wyrywałem TONY lasek


@Oksymoron69321: Ciekawe że jeszcze
@M_xxx: Jeśli nie masz par na tinderze to jesteś brzydki. Koniec, kropka. 80% procent mężczyzn (w tym ja) jest brzydkich). Nie przejmuj się, tak zwyczajnie teraz wygląda życie. I jak to możliwe, że twoja siostra jest ładna a ty brzydki? Na ile oceniasz siebie i siostrę?
Jeśli nie masz par na tinderze to jesteś brzydki.


@Waffenfarbe: Ehe. To jak to jest że ruchałem dwie laski które były co najmniej 9/10?
(Raczej 10/10 ale niech będzie że niektórzy ocenili by je na 9/19)
Jestem tym mitycznym brzydalem który rucha super laski?

Powiem tak. Ta najładniejsza laska która przez ponad rok była moją kochanką, to żeby znaleźć taką na tinderze to bym musiał tak ze tysiąc przejrzeć, bo w
Ciekawe że jeszcze nikt taki jak ty nie wrzucił jakichkolwiek dowodów na wykopie.


@M_xxx: Znowu idealnie wpasowujesz się w to co napisałem. Twoje gadanie o siostrach i ciotkach to fakt i dowód na istnienie blackpilla, moje ruchanie - a gdzie dowody? :D Wierz sobie w co chcesz. Robisz z kolegami tak idealne tło, że nie starając się nawet, na tle betafonów jawię się laskom jako superman.
@Waffenfarbe: A właśnie, a jak napisałem o historii ze striptizerką to uznałeś że zmyślam xD
A ona chociaż była super seksy laska to jej nawet nie zaliczyłem do tych dwóch topowych lasek.