Wpis z mikrobloga

@adder23: Możesz poszukać też aut poleasingowych wystawianych przez dealerów z wciąż aktywną gwarancją. BMW poprzedniej generacji z dieslem 20d 18d są bardzo wytrzymałe i kulturalniejsze w pracy niż niektóre benzyny. Jest sporo 318d, 320d a w serii 1 możesz przebierać. Znalazłem z ciekawości taką ofertę: https://najlepszeoferty.bmw.pl/uzywane/wyszukaj/opis-szczegolowy/28382/ 2019, 60k przebiegu i 2 lata gwarancji. No i w BMW nie tylko nie ogłuchniesz ale też wyjdziesz z auta niezmęczony.
@kapitanturbot: seria 1 to wiadomo, że nie będzie idealnie wyciszona, porównując do Megane zakładam jednak, że różnica będzie na korzyść BMW. No i jest jeszcze seria 3 która już pod tym względem będzie lepsza. Starą serią 1 nie jeździłem więc nie wiem jak to wygląda, ale jeździłem niższym w hierarchii Mini z tego samego roku i może nie było idealnie w trasie pod względem głośności ale też to nie przeszkadzało.
@Bejro: miałem Mini na zastępcze i jest fatalne ;)
F20 jest 10x lepsze, ale to też wszystko zależy od wersji. Jakaś zwykła 118 bez m pakietu na 16 calowych kółkach pewnie tak nie odstaje ;) A co do Megane, to kolega ma GT kombi i Superba 3 kombi i mówi, że w Megane bywa ciszej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kapitanturbot: No nie wiem czy fatalne to dobre określenie. Jest to typowo miejskie auto ale w trasie jakoś daje radę. Nie ma co porównywać wygody podróżowania do segmentu D ale głośność bardzo nie przeszkadza.