Wpis z mikrobloga

@Kadet20 czasemi, kiedy jest już późno w nocy, wichura za oknem szaleje, wszyscy w domu śpią, ja siedzę bez ruchu w fotelu, lód rozpuszcza się w drinku a ja rozmyślam, że może to już czas na przewrót. Taki bezwzględny, który szeregowych kaczystow wsadzi do więzień, bo ich wina jest bezsprzeczna a tych najgorszych po prostu powystrzela.

Tylko to i tak #!$%@?, bo jakby nawet oderwac kaczyzm od władzy to kto będzie
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego podczas rozmowy, patrzy się wprost w kamerę z niby takim kamiennym wyrazem twarzy, a wygląda jakby się zesrał, ale trzyma fason, aby nie robić przypału, śmiesznie to wygląda
  • Odpowiedz
@Kadet20: Mi się akurat wydaje, że w zestawieniu z innymi dziennikarzami TVP, on akurat czasami zachowuje pozory neutralności i reprezentuje inny poziom niż te wszystkie Rachonie, Tulickie czy Kłeczki
  • Odpowiedz
@Kadet20: On to chyba jest oportunistą. To jeden z nielicznych dziennikarzy w TVP Info, który przetrwał zmianę warty z PO na PiS. Ja go zapamiętałem z czasów, gdy byłem pisiorem i denerwowało mnie jaki był złośliwy dla opozycyjnych wtedy polityków z PiSu.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Klarenbach i Rachoń to są jedyne osoby z TVP do których mam - kompletnie nie mam pojęcia czemu - jakąś krypto guilty sympatię xd. Oczywiście plułbym im na mordy, ale ogólnie mam wrażenie że w innym życiu mogliby być śmiesznymi ziomkami.

Nie wiem z czego to wynika. Może to że mimo całej obrzydliwej propagandy którą robią to jednak wprowadzają minimum uśmiechu. Cała reszta tej tvpowskiej ekipy (czyli 98% pozostałych
PeterGosling - @Kadet20: Klarenbach i Rachoń to są jedyne osoby z TVP do których mam ...

źródło: comment_1644417032rINi9MrGxwcdviiPKxSU0o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz