Wpis z mikrobloga

Ej Mirki polecicie jakiegoś używanego gravela do 2k, przesiadka z ostrego koła, mam możliwość kupienia author ronin (2016) ten rudy ale podejrzana z nim sprawa jest bo typ zostawia sobie podzespoły a wrzuca sore, ramka niby ładna ale nie samą ramą się jedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gravel #szosa #rower
  • 8
@dudi-dudi niby poszły a ogłoszenia wiszą parę miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) sama finalnie 200 stówy ścięłam na ostrym i minus prowizja allegro kolejną 100, mimo że mega tanio wystawiłam na olx i allegro to na szczęście 1 kupujący się trafił a tak przez 2 tygodnie cisza
@Sylwia2137 niby nie samą ramą się jezdzi, ale dobrze dopasowana rama ma znaczenie, te romety są podobno dość rozlazłe i wymuszają bardziej pochyloną pozycje. Kobiety mają zazwyczaj krótsze ręce i może się okazać, że będziesz się na nim męczyć, nawet jak dasz krótszy mostek. Author wydaje się być bardziej zwarty, ale nie wiem jak to naprawdę wygląda, trzeba by postudiować tabelki.
@Cementoasfalto oooo tak dobrze prawisz! W ostrym wybierałam niby pod wzrost, wzięłam 52 i właśnie w nogach przy krótki a w kierze mimo podkładek pod mostkiem za duży, na długich trasach to było czuć w karku ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w aucie mam podobnie na pedałach za mało a na kierownicy za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)