Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus wiem kto podczas tego tokena kupował, pracował i zrzucał i to noże w plecy od wykopków spowodowały agonię tego tokena. Trumnautna czy jak mu tam co do prokuratury miał zgłaszać, zyz, i kilku innych judaszy.

Najbardziej mi szkoda deva i osób od shilowania bo one #!$%@? zarobiły. Jeszcze kilka osób chce dalej pracować więc pewnie do końca nie umrze.
@Popularny_mis: agonie spowodowało wasze nic nie robienie i czekanie na apke, ludzie już mieli dość. Mówiłem, że #!$%@? to da, to szczekaliscie. Tak samo od 6.02 miał. Ruszyć marketing a wy #!$%@? meila do cmc wysłaliście XD to niezły marketing
@azek ty to community driven jest, ca jest renounced, przecież sam możesz przejąć kontrolę nad nim, zakładaj Tg, zbieraj ludzi i pokaz jak się robi marketing.

Ja wierzyłem do końca, i nadal wierzę że apke jeszcze hobbystycznie będą robić. Dlatego go promowałem, niestety nie tym razem. Na szczęście to były tylko grosze z moich inwestycji i nie musiałem codziennie pilnować wykresu i wylewać szamba na wykopie.

Ciekawe czy to ci satysfakcję przyniesie
@drippinsauce: nie musicie robić relaunchu bo się na #!$%@? nadajecie co potwierdziłem już dawno. Takiego dipa powinniście spokojnie odbić, ale Wy tam nic nie robicie, tylko walicie konia, że Wam ktoś apke robił
ten pomysł z apka to super, ale wiele niedociągnięć bo robione na wariackich papierach


@Popularny_mis: chyba nie da się apki w półtora miesiąca zrobić w 1 czy 2 osoby. Jeszcze pod taką presją, że każdy naciska i czeka bo wykres. To najpierw trzeba mieć pomysł na apkę i powoli ją robić, potem token dopiero a nie na siłę wymyślanie skrajnie skomplikowanych użyteczności pod meme tokena, który miał żyć 2 dni.
To
@azek: @drippinsauce: Pisalem o tym jak Stonks wyszedl ze to jebnie i nic z tego nie bedzie... i musze powiedziec obserwowalem troche co tu mirasy pisza... 94k Mcap... a tam ktos jeszcze kase przelewa... :-) tyle to ja mam w ETH :-)
projektu nie porzucamy, mamy wciąż sporo możliwości. Nie mamy zamiar "robić ruga", czy wycofywać się, te zrzuty co poszły to dzięki wykopkom, co zapakowali się na początku. No cóż, robimy swoje.