Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus wiem kto podczas tego tokena kupował, pracował i zrzucał i to noże w plecy od wykopków spowodowały agonię tego tokena. Trumnautna czy jak mu tam co do prokuratury miał zgłaszać, zyz, i kilku innych judaszy.

Najbardziej mi szkoda deva i osób od shilowania bo one #!$%@? zarobiły. Jeszcze kilka osób chce dalej pracować więc pewnie do końca nie umrze.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: agonie spowodowało wasze nic nie robienie i czekanie na apke, ludzie już mieli dość. Mówiłem, że #!$%@? to da, to szczekaliscie. Tak samo od 6.02 miał. Ruszyć marketing a wy #!$%@? meila do cmc wysłaliście XD to niezły marketing
  • Odpowiedz
@azek ty to community driven jest, ca jest renounced, przecież sam możesz przejąć kontrolę nad nim, zakładaj Tg, zbieraj ludzi i pokaz jak się robi marketing.

Ja wierzyłem do końca, i nadal wierzę że apke jeszcze hobbystycznie będą robić. Dlatego go promowałem, niestety nie tym razem. Na szczęście to były tylko grosze z moich inwestycji i nie musiałem codziennie pilnować wykresu i wylewać szamba na wykopie.

Ciekawe czy to ci satysfakcję
  • Odpowiedz
@Koner1391 lepszy kontrakt by się przydał, oraz jakaś twarz projektu, może presale żeby się robaki nie pakowały od 1k mcap. Ogólnie ten pomysł z apka to super, ale wiele niedociągnięć bo robione na wariackich papierach
  • Odpowiedz