Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dlaczego musiałem akurat wybrać Manchester United do kibicowania, diabeł mnie podkusił. Właściwie to wszystko przez ojca, który im kibicował całe życie, a nawet przez pradziadka, bo to on ich za czasów Busbyego uwielbiał. Teraz ten stary pryk nie żyje kilkadziesiąt lat, ale ma moje zdrowie na sumieniu. Ehh...

Mój kolega sobie ogląda jak Real strzela po 5 bramek jakiemuś Levante, nawet jak jest bez formy, a latynoski potrząsają swoimi pięknymi cycami. Mi zostaje patrzeć na Black Lives Matter i Heriego Magłajera, który potyka się o własne nogi

#united #mecz #premierleague #kanalsportowy #zalesie #takaprawda #bekazunited
Pobierz S.....y - Ja #!$%@?, dlaczego musiałem akurat wybrać Manchester United do kibicowania...
źródło: comment_1644357777JJxrG3Jna2o3pOrO4rpwtT.jpg
  • 20
@Sok_Mandarynkowy a no niestety. Ja sobie robię przerwę w oglądaniu, aż tam się nie poukłada, a długa droga do tego. Najgorsze, że tam nie ma już celu żeby oaiągnąć coś w sporcie, tylko zarobek się liczy. Jacy właściciele, taki cel niestety.
@Sok_Mandarynkowy a idź Pan w #!$%@?. Latałem z koszulka becsa i włosami na McDonalda. A dziś się budzę i patrzę a tu #!$%@? 1:1 z burnley. Ten klub jest do zapewnia. I ja nawet nie mam pretensji do Ralfa bo zastał zespół z: przecenianych przeciętnych Angoli (Maguire, Rashford) grającym na poziomie raz na 10 lat Pogba, bez ataku (mimo że szanuje Cavaniego i Ronaldo to obaj mają łącznie 140lat). A po sezonie