Wpis z mikrobloga

Usunął zapis dzisiejszego lajwa, na szczęście ktoś zgrał interesujący fragment gdzie dobry samarytanin opowiada o kupowaniu lekarstwa dla konającego Roberta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mógł go spróbować namówić na detox, zawieźć do lekarza, na odtrucie ale zdecydował, że najlepszą pomocą będzie kupno mu denaturatu, a potem wytyka innym i obwinia kto się przyczynił do pogorszenia jego stanu zdrowia

#papasmerfik #patoweryfikator #patostreamy
Ksemidesdelos - Usunął zapis dzisiejszego lajwa, na szczęście ktoś zgrał interesujący...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ksemidesdelos: ja żałuję, że ta zbiorka na Billego nie doszła do skutku ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo chciałem coś wpłacić i... zgłosić na Policję oszustwo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@FeeE: to miala być niby zbiórka tylko na fajki, nie wnikam, mnie tylko irytuje w tym jego pomaganiu że on chce mieć monopol na pomoc, do DPSu gdzie jest Billy pojechali gadac z dyrektorką zeby nikogo oprócz jego i Ninki nie dopuszczać do pomocy Billemu i to samo z Duchem, też opowiada jakieś historie że tylko jego grupa ma prawo do jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia Roberta
  • Odpowiedz
Właśnie próbował to na widzach wpłacających na Billego ustalić czy mu się opłaca . Zobaczył ile jest wpłat od jego pseudowidzow na ten cel targetujac to .Chciał podkreślić swoją wiarygodność w zbiórce dlaBillego tym samym budując swój image wiarygodności i poświęcił dwóch moderatorów, że coś tam tam zrobili pewnie nic ale to jego chory umysł zadziałał. To ma stworzyć image jego idealnego, żeby. Mu wpłacać hajs.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Typ jest nieźle odklejony(°° , opowiada jakieś p------y, jak to pojechał do jakieś baby, okazała się ukrytym agentem smerfika,, ocenił przy okazji jej wygląd i tatuaże jak i również metody wychowawcze jej syna i królika którego posiada. No wariat ludzie.
  • Odpowiedz
Jemu przydałoby się przymusowe leczenie, bo ta jego odklejka jest albo od picia, albo ćpania.
Pierwszy raz slyszę aby ktoś kto zakłada maskę, używa co najmniej 3 nazwisk chcial zalozyc Stowarzyszenie, Fundację , tylko czego? Naciągania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym językiem rynsztokowym może mówić tak do żuli (siebie), czy do Niny, czy jak jej tam.
  • Odpowiedz