Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeden z najgłupszych cope jaki środowisko redpill wyznaje to "dorób się, kobiety same bedą cię podrywać". Wiele lat w to wierzyłem, gdy byłem biednym studentem. Na studiach podrywanie mi nie szło, biedak introwertyk z przeciętną gebą wtedy jeszcze suchoklates. No nie mogło to zadziałać. Zostałem słynnym programistą, pracuję na kontrakcie dla firmy zza granicy, zależnie od miesiąca mam po podatkach 25-30k do ręki (wiem bez rewelacji, ale ciężko mi obecnie znaleźć motywację na coś więcej). No i w temacie kobiet nie zmieniło sie praktycznie nic. Pieniędzmi nie szpanuje, ale nie jest też tak, że jestem przegryw ktory żyje jak typowy kuc. Nosze markowe ubrania, barber, siłownia z trenerem, kilkuletnie auto "premium", podróże, wychodze ze znajomymi jednak nijak nie przesłoni to polackiej gęby czy temparamentu typowego domatora, często przez to słyszałem od różowych, że jestem nudziarzem :( Próbowałem randkowania przez szybkie randki, poznawanie przez znajomych/z pracy czy tez tindera. Zawsze kończyło sie po kilku spotkaniach bo "jesteś super wartościowym facetem, ale nie ma chemii", z kilkoma wydawało się, że idzie w dobrym kierunku po czym znajomości gasły gdy odmawiałem odpowiedzi na pytanie ile zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przepadam za jeczybułami z przegryw czy blackpill ale co do jednego mają rację, liczy się tylko wygląd i osobowość badboya, a nie żadne pierdy typu dobra praca. Wołam @smutny_login oraz @pozytywny_gosc czytam was i widze, że jesteście w podobnym miejscu.
Miras 30+ z warszawa, tak tyko chciałem się pożalić z nadzieją na poznanie #rozowypasek do #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6202d86f3be9540a5d026fa5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 54
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Podstawowym problemem jest to, że ci trenerzy sami mają bardzo słabe wyniki z kobietami. Jakim cudem ktoś kto nie ma rezultatów ma nauczyć czegokolwiek kogoś innego skoro nie był w stanie pomóc nawet samemu sobie?!

PUA:
- ogromna motywacja finansowa głównych promotorów, motywacja emocjonalna wyznawców
- brak badań naukowych potwierdzających skuteczność
- twierdzenie, że będzie się wyjątkiem jeśli tylko wykona się odpowiednie czynności, że można jakoś przechytrzyć reguły gry

Blackpill:
  • Odpowiedz
@EastWestEast: to prawda, imo najlepszym dowodem na obalenie pua jest wejście na rynek tindera. Dopóki nie było tindera to mistrzów pua było jak grzybów po deszczu.

Gdy wyszedł tinder to 90% mistrzów pua zwinęlo interes. Odkąd podrywanie w internecie stało się normą, zagadywania na żywo dostało łatkę molestowania i czegoś nienormalnego, każda laska sobie pomyśli ("dlaczego ten facet zagaduje do mnie na ulicy zamiast szukać na tinderze, albo wśród znajomych? Ale
  • Odpowiedz
po czym jako przykład podajesz mega znanego rapera


@EastWestEast: Bo #!$%@? jakby był nie znany to byś nie mógł zweryfikować tego co mówię. Tom Cruise to oprócz wzrostu jest całkiem przystojny, ale mogę jeszcze z głowy podać Liroya i Easy E, którzy mierzyli półtora metra i żadnymi chadami z wyglądu nie byli, a mieli spore powodzenie. Więc #!$%@? da się bez wyglądu, co było do udowodnienia. To są miażdżące argumenty. Koniec
  • Odpowiedz
ZepsutaDziewczyna: @EastWestEast: jak zawsze pieknie wyjasniacie scam znany jako PUA. @Pozytywny_gosc:
Chociaż trzeba oddać jedno, młodsze pokolenie trenerow w przeciwieństwie do dinozaurów typu Coach RedPill otwarcie mówi, że wygląd jest bardzo ważny i musisz koniecznie o niego dbać. Przy czym potem dalej nawijaja cos social skills, dynamice towarzyskiej etc. Tutaj fakt muszę przyznać, że mają sporo racji mowiac na przyklad, ze jak przychodzisz do klubu sam i przez pierwsze
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: No ale to co pisze Marta to prawda, więc o co chodzi? Problem polega tylko i wyłącznie na tym (co staram się od początku przekazać), że kobiety inaczej oceniają atrakcyjność faceta i ta percepcja atrakcyjności może się dynamicznie zmieniać w czasie. Bardzo wiele kobiet o swoim chłopaku lub mężu mówi, że na początku im się nie podobał, że jak zagadał to wydawał się obleśnym chamem lub coś podobnego, ale potem
  • Odpowiedz
młodsze pokolenie trenerow w przeciwieństwie do dinozaurów typu Coach RedPill otwarcie mówi, że wygląd jest bardzo ważny i musisz koniecznie o niego dbać


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo to prawda, bo wygląd pomaga zrobić pierwsze wrażenie, pomaga przyciągnąć zainteresowanie, co umożliwia zapoznanie, pokazuje, że dbasz o siebie, że jesteś aktywny w życiu, że masz kontakt z ludźmi i chcesz być dobrze postrzegany i wreszcie najważniejsze, wyglądając dobrze czujesz się lepszy, czujesz się dobrze w
  • Odpowiedz
@EastWestEast:

Wow,nie wspominałes nigdy że działałes w tym biznesie.
Będąc naocznym świadkiem tego pato-biznesu musiało być ciekawym przeżyciem i myślę że dla wielu osób którzy jeszcze marzą o karierze podrywacza możesz być dobrym świadectwem że puowanie to mentalne szambo.

@Pozytywny_gosc:

Nie mogę czasami uwierzyć że wierzyłem we Pua gówno.
Teraz już wiem jak działa religia, świadomość fatalnej sytuacji powoduje że szukasz pomocy i ukojenia w czarach.
  • Odpowiedz
@JediKnight: tu wyżej masz przykład Mirka, który świecie wierzy w gadanie kolczy, którzy przetłumaczyli angielskie książki mysterego, Strausa i RSD na polski i tak nabijali kasę na frajerach. Dla tego gościa pua to chyba coś w rodzaju religii że tak świecie rzeczy w bzdury typu "wygląd nie ma aż tak wielkiego znaczenia, możesz być 2/10 ale pokażesz charakter i staniesz z się 8/10 i będziesz miał seks z modelkami!!!"
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

PUA nie ma przede wszystkim podstaw w logice .
No bo niby jak to wytłumaczyć z punktu widzenia biologii i rozmnażania się?
Nie ma żadnych podstaw naukowych żeby w to wierzyć a żaden sposób nie udowodniono że to działa.
PUA nigdy nie działało a Tinder dobił cały byznes.
  • Odpowiedz
@JediKnight: prawda w sumie. Ni ma czegoś takiego w przyrodzie, że samica lwa wybiera najsłabszego ze stada zamiast alfa lwa. A ludzie niewiele się różnią od zwierząt. Rządzą nami głównie prymitywne instynkty, stąd aż 40% rozwodów i według badań nawet do 20% facetów wychowuję nieswoje dzieci
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnaKochanka: @EastWestEast: to sprzedawanie takiego common knowledge, którego motłoch lecący na autopilocie nie ogarnia. Podstawowe obserwacje świata dla normików lecących na fali genów i social skilla wyrobionego za dzieciaka dzieki genom sa prawdą objawioną. PUA Inwestowanie wszelkie kanały youtubowe z gatunku "wyłącz tv włącz myślenie" zwykłe sprzedawanie contentu, który ogarnia każdy mający trzycyfrowe iq po prostu wychodząc z piwnicy. Oczywiscie zaden ze sprzedawcow contentu nie przyzna, ze to co sprzedaja
  • Odpowiedz