Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeden z najgłupszych cope jaki środowisko redpill wyznaje to "dorób się, kobiety same bedą cię podrywać". Wiele lat w to wierzyłem, gdy byłem biednym studentem. Na studiach podrywanie mi nie szło, biedak introwertyk z przeciętną gebą wtedy jeszcze suchoklates. No nie mogło to zadziałać. Zostałem słynnym programistą, pracuję na kontrakcie dla firmy zza granicy, zależnie od miesiąca mam po podatkach 25-30k do ręki (wiem bez rewelacji, ale ciężko mi obecnie znaleźć motywację na coś więcej). No i w temacie kobiet nie zmieniło sie praktycznie nic. Pieniędzmi nie szpanuje, ale nie jest też tak, że jestem przegryw ktory żyje jak typowy kuc. Nosze markowe ubrania, barber, siłownia z trenerem, kilkuletnie auto "premium", podróże, wychodze ze znajomymi jednak nijak nie przesłoni to polackiej gęby czy temparamentu typowego domatora, często przez to słyszałem od różowych, że jestem nudziarzem :( Próbowałem randkowania przez szybkie randki, poznawanie przez znajomych/z pracy czy tez tindera. Zawsze kończyło sie po kilku spotkaniach bo "jesteś super wartościowym facetem, ale nie ma chemii", z kilkoma wydawało się, że idzie w dobrym kierunku po czym znajomości gasły gdy odmawiałem odpowiedzi na pytanie ile zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przepadam za jeczybułami z przegryw czy blackpill ale co do jednego mają rację, liczy się tylko wygląd i osobowość badboya, a nie żadne pierdy typu dobra praca. Wołam @smutny_login oraz @pozytywny_gosc czytam was i widze, że jesteście w podobnym miejscu.
Miras 30+ z warszawa, tak tyko chciałem się pożalić z nadzieją na poznanie #rozowypasek do #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6202d86f3be9540a5d026fa5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Chcesz sobie być przegrywem to sobie bądź, ale nie zakłamuj rzeczywistości. Tu nie chodzi o łechtanie ego, ani o modelki, ani o zaliczanie. Coś ci się mocno p------i w głowie. Chodzi tylko o trwałe poprawienie swojej atrakcyjności dla kobiet, a co z tym zrobisz to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz
PlujacyDziadek: @Jah00: o czym ty piszesz XD PUA i wszelkie gadanie o statusie i byciu alfa to SCAM wciskany przez cwaniaków brzydkim desperatom, ktorzy myśla, że bycie senior manager w korpo i bekaniem na spotkaniach zaimponuja jakiejś kobiecie. Jeszcze pisanie w 2022, ze kobiety nie patrza na wygląd w jakim wyparciu trzeba żyć by tak pisać.
@Pozytywny_gosc: ma tutaj rację

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
DrapieżnaDama: dziecko w byciu "bogaytm" w sensie zeby to sie podobalo laskom nie wazne ile zarabiasz ani ile masz. Mozesz byc oszustem z tindera, wazne zebys sie lansowal.
Ja mam 7 mieszkan (1 kupilem, reszta spadek, zabijcie mnie), ale hajs z wynajmow reinwestuje, chce zbudowac hotel, poplynac w rejs dookola swiata.
Biedny nie jestem, ale byle lamus wystylizowany na bogatego ma pod tym katem lepsze branie. (Wyrywam na inne kwestie niz
  • Odpowiedz
wszelkie gadanie o statusie i byciu alfa to SCAM


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak mogą myśleć tylko przegrywy, co nigdy nie podrywały dziewczyn. Bo jeżeli ktoś podrywa to zauważa, że czasem podryw działa, a czasem nie, a na pytanie dlaczego tak się dzieje odpowiada właśnie PUA. Nikt kto nie poświęcił kilku lat na zgłębieniu tematu w praktyce nie ma prawa mówić, że to scam.

Jeszcze pisanie w 2022, ze kobiety nie patrza na
  • Odpowiedz
WierzgającaEskimoska: @Jah00: w 2022 każdy wie, że PUA to scam i naciagactwo desperatów na kasę. Czy potrzebujesz kupować magiczną pościel za 9999zł by dowiedzieć się, że to scam? Chociaz to i tak lepsze bo chociaz masz te garnki czy pościel, ze szkoleń PUA jedyne co wynika to pusta kieszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yourfatherdrunk: OP to kolejny kiepski z gęby przymuł robiący w
  • Odpowiedz
w 2022 każdy wie, że PUA to scam


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba każdy przegryw. Widzę, że argumentów brak. Skąd możesz wiedzieć, jeśli nie spróbowałeś? To mi przypomina grubasów, którzy mówią, że środki odchudzające to scam, bo łyknęli pigułkę i nie obudzili się następnego dnia szczupli. PUA to praca nad sobą, na to trzeba lat praktyki, a nie kupowania kursów, wśród których zdarzają się scamy i błędne rady, zwłaszcza w Polsce, gdzie PUA
  • Odpowiedz
@Jah00: Mądrego aż miło posłuchać.
Ogolnie mało kto zrozumie o co chodzi, bo mało kto (i to na każdej płaszczyźnie życia wsm) tak diametralnie zmienił swoje życie jak np Style albo Mystery. Ktoś kto np całe życie robi za najniższą, nigdy nie zrozumie znanego instagramera który w ciągu 2 lat zarobił więcej niż ten pierwszy przez całe życie, co więcej w 99/100 przypadkach zamiast spytać się „wow jak ci się
  • Odpowiedz
@Jah00: @youngpablo: Jestem autentycznie bardzo zdziwiony, że w 2022 są osoby, które tak mocno wierzą w PUA. Jeszcze parę lat temu to bym jeszcze zrozumiał, ale teraz...?

@Jah00: Proszę, zastanów się dla samego siebie: Co takiego skłania Cię, że tak mocno wierzysz w PUA? Co tak (ale boleśnie szczerze) chcesz tym uzyskać? Jakie są ku temu podstawy? Zdarzenie z przeszłości? Jakieś inne sprawy, które są "niezałatwione"?
  • Odpowiedz
@EastWestEast: tak jak pisałem, wiele osób ma mylny pogląd na temat pua, przez to co o--------a spora cześć polskich trenerów

Nie powiesz mi ze w takich książkach np Erik’a nie ma wartości, nawet pomijając podryw jest tam wiele bardzo fajnej filozofi życiowej. Ja sam po sobie wiem, bo kiedyś byłem mentalcelem, a coś zmieniłem i nie będę tu sypać liczbami bo to już nie liceum xd, ważne jest to ze
  • Odpowiedz
wiele osób ma mylny pogląd na temat pua


@youngpablo: Jaki to pogląd? Wydaje mi się, że to może być clou problemu.

kiedyś byłem mentalcelem, a coś zmieniłem


@youngpablo: Nie działałeś, ale zacząłeś działać i zaczęły pojawiać się rezultaty. Czynnikiem, który zdeterminował Twój sukces był Twój wygląd, a nie PUA.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: tak, z wyglądem nie mam problemów, ale miałem taką fobie społeczną, ze bałem się odezwać do koleżanki w klasie i głos mi się łamał, pozatym tak jak mówiłem nie miałem żadnego socialskilla i w większości sytuacji wychodziłem na debila (czasy gimbazy), szczerze to gdybym dalej miał te problemy to nawet z wyglądem chada niewiele by się zmieniło

A wygląd mam może trochę powyżej przeciętnej (chociaż dużo looksmaxuje ostatnio wiec
  • Odpowiedz
@youngpablo: Bardzo przeceniasz stronę psychiczną i bardzo nie doceniasz strony fizycznej.

Mentalcele to mit, pocieszanie się. W prawdziwym życiu nie poznałem ani jednego przystojnego gościa, który miałby problemy z kobietami.
  • Odpowiedz
Jestem autentycznie bardzo zdziwiony, że w 2022 są osoby, które tak mocno wierzą w PUA. Jeszcze parę lat temu to bym jeszcze zrozumiał, ale teraz...?

@Jah00: Proszę, zastanów się dla samego siebie: Co takiego skłania Cię, że tak mocno wierzysz w PUA? Co tak (ale boleśnie szczerze) chcesz tym uzyskać? Jakie są ku temu podstawy? Zdarzenie z przeszłości? Jakieś inne sprawy, które są "niezałatwione"?

To jest ogólnie ciężki temat pod
  • Odpowiedz
takich przykładów mogę ci podać pełno. Jak to wytłumaczysz? Jak wytłumaczysz to, że Mac Miller, ćpun o wyglądzie gnoma mierzący 168cm wzrostu pukał Arianę Grandę?


@Jah00: Takich przykładów możesz mi podać pełno... po czym jako przykład podajesz mega znanego rapera. To ma świetną nazwę - "argumentum ad tomum cruisum".

Mam kilku znajomych o wyglądzie chada
  • Odpowiedz
@EastWestEast: to są jacyś naganiacze na kursy pua

Może to nawet sami twórcy kursów mają tu konta żeby dalej wmawiać ludziom że pua działa

Przecież nawet masa twórców pua zaczela gadać że pua to syf. Co się stało z RSD? Wyszło że scamuja. Tak samo masa innych pua podstawiala
  • Odpowiedz