Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mając 24 lata i nie mając studiów mam szanse na znalezienie pracy jako junior we frontendzie w Warszawie/Wrocławiu? Pracuję od kilku lat w innej branży, zarobki są bardzo zadowalające, ale od zawsze jednak chciałem być programistą, tylko nigdy nie miałem możliwości wziąć się solidnie za naukę. Jakieś 10 miesięcy temu zacząłem naukę frontendu, początkowo hobbystycznie, ale się dosyć mocno wkręciłem. Jakiś czas temu zacząłem poważnie myśleć o zmianie branży. Mam już kilka projektów na githubie, Ostatnio zrobiłem też jedną stronę za rozsądne pieniądze.
Posiadam już trochę umiejętności i zamierzam mieć ich jeszcze więcej. Czy brak studiów nie będzie problemem/barierą nie do przejścia?

#programowanie #javascript #programista15k #naukaprogramowania #frontend #react #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620290be3be9540a5d02687c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: ciągle tutaj padają takie pytania i ciągle padają odpowiedzi, że nie będzie to żadną przeszkodą, w ogóle jaki sens jest pytać o to tutaj? Pisz od razu do firm, na pewno niejedna firma Ci odpisze, niektóre może nawet zaproszą na rozmowę, jeśli pokażesz dobre CV i coś na githubie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Da radę tylko musisz mocno dupę spiąć, na studia w ogóle nie patrzą, ale jest problem bo nie chcą teraz juniorów zatrudniać za bardzo i trzeba się jakoś wyróżnić, ja miałem 3 lata temu problemy ze znalezieniem pierwszej pracy a teraz pewnie jest ciężej. Jak już jesteś doświadczony to jest eldorado i możesz zmieniać pracę jak rękawiczki takie jest ssanie na rynku xD.