Wpis z mikrobloga

#crpg #rpg #planescape #planescapetorment

Chodziła ta gra za mną od dzieciństwa, ale nigdy w nią nie zagrałem, zawsze jakieś duże emocje wzbudzała we mnie okładka tej gry, jest świetna. Postanowiłem w końcu zagrać w ten tytuł, polecacie oryginał czy remaster jeśli nigdy nie grałem? Lepiej w oryginale ją odebrać tak jakbym grał te 20 lat temu? :D
  • 13
  • Odpowiedz
@zeddt: Remaster, oryginał odrzucił mnie technikaliami już z 15 lat temu bo nawet do BG1 był gigantyczny przeskok, a ja to odpaliłem po przejściu całej trylogii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zeddt: jak będziesz grał remaster to pamiętaj by go spiracić, żeby beamdog nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciężko powiedzieć ile ci zajmie przejście, bo to w znacznej większości zależy od tego jak szybko czytasz
średni wynik to chyba gdzieś z 40h
  • Odpowiedz
@zeddt: A żebym to ja pamiętał xD Na pewno nie jest to epopeja jak BG2, obstawiam parędziesiąt godzin zależnie od tego jak szybko czytasz i jak bardzo eksplorujesz.
  • Odpowiedz
@zeddt: Zdecydowanie remaster, ewentualnie jak lubisz to i na tablecie nie jest źle. Ja ostatni raz grałem własnie na tablecie, ale w połowie gry przerzuciłem sejwy na pc i działa bez problemu.
  • Odpowiedz
@first: Nie słyszałem, aby Enchanced się skiepścił więc jak najbardziej. Przy sadze BG można się ewentualnie zastanawiać, ale to i tak przy 2+ przejściu (mody fabularne).
  • Odpowiedz