Wpis z mikrobloga

Typ puszcza duże psy samopas po lesie, a jak go upomnisz to zaczyna Cię wyzywać i usuwać twoje wpisy. Jak traktować takich ludzi normalnie, jak oni nawet nie są w stanie nawet pomyśleć co złego może się stać z takiego stanu rzeczy, jakim jest duży pies biegający samopas bez smyczy. Mało było wypadków, że jakiś kundel biegający samopas rozszarpał innego psa, albo kogoś ugryzł? Widać psiarze się nigdy nie nauczą, no bo ich pies reaguje na zawołanie i on nikomu krzywdy nie zrobi!!

https://www.wykop.pl/wpis/63571919/jak-to-jest-miec-dwa-psy-w-roznym-wieku-dobrze-moi
#bekazpodludzi #patologiazewsi
AntyKuc - Typ puszcza duże psy samopas po lesie, a jak go upomnisz to zaczyna Cię wyz...

źródło: comment_1644307577uqwEgpgHDXwQVQ6s9KbghX.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@sznaap: Ale o co przygłupie masz sranie? Że komuś nie przeszkadza, jak pies sąsiada od czasu do czasu poszczeka? Gdzie tu samozaoranie? xD

prosty chlop to prosty chlop, pies ma ujadac i byc na lancuchu.


@sznaap: Mój pies ma pięciohektarową działkę do biegania. Policz sobie o ile jego życie jest lepsze niż twoje, frustraciku xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Ta przeszkadza mi, ze psy sasiada ujadaja. Ok co do liczenia juz licze- psi wech jest jak u nas wzrok, troche lepiej. Wiec zamknij sie w salonie i ogladaj swoje sciany. Tyle samo dla twojego psa znaczy te 5hektarow gdy sobie chodzi i niucha xd juz pewnie po 2 dniach nic tam fajnego do wachania nie ma. Zajebiste 5 hektarow bodzcow zapachowych haha xd porownujesz moje 3h dziennie treningow umyslowych,
  • Odpowiedz
Ta przeszkadza mi, ze psy sasiada ujadaja


@sznaap: Ale co mnie obchodzi co mieszczuchom przeszkadza? xD Dlatego właśnie nie mieszkam w mieście, bo bym #!$%@?ł od waszych problemów z p***y.

juz pewnie po 2 dniach nic tam fajnego do wachania nie ma


@sznaap: Wiadomo, więcej do niuchania ma przed blokiem, na betonie, wśród smrodu spalin i na jedynym kawałku trawnika, który deweloper musiał zostawić, żeby mu odebrali budowe xD
  • Odpowiedz
@sznaap: Tak, powietrze w środku miasta z pierdylionem samochodów pachnie fiołkami xD Wiesz co jest najlepsze w mojej działce? To, że nie jest ogrodzona, chodzą po niej sarny, czasem lisy, inne psy, o ptactwie nie będę wspominał. Gówien do wąchania ma pod dostatkiem, ale racja, nie będę cię wyprowadzał z błędu. Wy psiarze jak sobie ubzduracie, że najlepsze warunki dla psa, to zamknięcie go w kurniku 35m2 na 23 godziny i
  • Odpowiedz
A później płaczą: ojojoj kogoś #!$%@? mój zapchlony kundel ojojojoj właśnie nażarł się kiełbasy z gwoździami ojojoj
  • Odpowiedz
  • 0
Zgadzam się w stu procentach. Skrajnie nie odpowiedzialne, u mnie na osiedlu non stop muszę zwracać uwagę ludziom którzy wychodzą z dużymi psami bez smyczy i kagańca i często dochodzi do konfrontacji z mniejszymi psami. "Ale on nic nie zrobi, on się bawi"
  • Odpowiedz