Wpis z mikrobloga

Typ puszcza duże psy samopas po lesie, a jak go upomnisz to zaczyna Cię wyzywać i usuwać twoje wpisy. Jak traktować takich ludzi normalnie, jak oni nawet nie są w stanie nawet pomyśleć co złego może się stać z takiego stanu rzeczy, jakim jest duży pies biegający samopas bez smyczy. Mało było wypadków, że jakiś kundel biegający samopas rozszarpał innego psa, albo kogoś ugryzł? Widać psiarze się nigdy nie nauczą, no bo ich pies reaguje na zawołanie i on nikomu krzywdy nie zrobi!!

https://www.wykop.pl/wpis/63571919/jak-to-jest-miec-dwa-psy-w-roznym-wieku-dobrze-moi
#bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_1644307577uqwEgpgHDXwQVQ6s9KbghX.jpg
  • 69
@Bronek55:

jak będziesz jechał sobie rowerem po lesie i wyskoczy na ciebie 2 duże psy to co zrobisz? Właściciel ma pilnować swoje psy, czy to park, las, centrum mieściny.


Dokładnie, takie sytuacje na wsiach zdarzają się NOTORYCZNIE. Moja matka boi się wychodzić z psem na spacer, po tym jak jeden pies biegający samopas zaatakował naszego psa, który był na smyczy. Często jeżdżąc na rowerze wyskakuje na ciebie jakiś kundel i goni
@danniell: mały gaz mam, ale czasami nawet nie zdążysz jak jedziesz przez wieś a tu wyskakuje z podwórka i goni ciebie jak byś kiełbasą był obwieszony :) O ile o siebie jakoś mniej się boje, ale jedź z dzieckiem. A tłumaczenie właścicieli, przecież nie gryzie itd. Odpowiadam, że za to ja gryzę i proszę tego psa zabrać :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyKuc: rzecz Y sam sobie zmyśliłeś bo nie wiesz nic o tej sytuacji - czemu to do ciebie nie dociera?

To jest to samo jak ja czasem wrzucam sobie zdjęcia jak robię grilla nad wodą albo pije piwo (bezalkoholowe) w parku i 9/10 wpisów znajdzie się debil, który mnie zacznie wyzywać żebym to tylko posprzątał albo żebym nie był Seba patus chociaż nikt ich o zdanie nie pytał xD
@powaznyczlowiek co Ty go tak bronisz? Gale Ci zrobił czy co? @AntyKuc ma 100% racji i jak widać trafił w punkt ze swoimi komentarzami widząc reakcję tamtego typa. A takie zachowania trzeba piętnować na każdym kroku czy to osobiście czy w internecie. Jego pewnie nie uda się zreformować, ale może jakiś inny psiarz się zastanowi i następnym razem będzie wiedział, że może komuś przeszkadzać.
Panie @AntyKuc - trzeba było się jeszcze zapytać