Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow 8 lutego

TXT tutaj

Edit: po pierwszym zaproszeniu Wykop zablokował mi możliwość wysyłania zaproszeń i komentowania, więc nadrobię rano :)
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 8 lutego

TXT tutaj

Edit: po pierwszym zap...

źródło: comment_1644285351HMe76uVc5meNX9qnz47gOG.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • "Podziemny krąg" i cd. sprawy zakończenia 3.7% (31)
  • Zmarł Namysłowski - wybitny muzyk 2.6% (22)
  • Przelot "wąchacza atomówek" 26.3% (223)
  • Rosyjscy weterani nie chcą wojny z Ukrainą 17.3% (147)
  • Polacy chcą wracać za granicę 22.5% (191)
  • Podwyżki w Lidlu 25.2% (214)
  • Rodziny komików chcą odszkodowań 2.4% (20)

Oddanych głosów: 848

  • 42
  • Odpowiedz
@urarthone: Aha, jeszcze jedno Ci podpowiem, ale serio nie złośliwie.
Nikogo nie interesuje, że zrobiłeś to po 12h pracy. Jedyne co widać, to efekt. Nie ma tam inwokacji napisanej, że oto newsy napisane przez zmęczonego człowieka. Jedyną wizytówką Twojej działalności jest jej jakość. Nie to czy pisałeś to zmęczony, czy wyspany.
  • Odpowiedz
@xszefo:

`Wiesz, nie zależy mi na tej kasie za to... oh wait... dlatego jakąś miarę to mi daje, a robię, co mogę, raz wyjdzie tak, raz inaczej, niezbyt kumam żal.'


Ja to czytałem trzy razy i nadal nie rozumiem co autor chciał przekazać.
  • Odpowiedz
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Masz rację, że mogłem to na rano zostawić do wrzucenia, przeczytać. Ale siadłem, klepnąłem, zerknąłem, bo zerkam, ale jak piszesz coś to już potem nie zauważasz własnych błędów, rozumiem, że z doświadczenia to znasz. 10 minut o 3 rano to dużo :D.
  • Odpowiedz
Nie mam żadnego żalu, po prostu szkoda, że robisz to "na odjeb" się. Akurat "robię" w branży dziennikarskiej od ponad 20 lat i widzę jak to jest napisane. Wystarczyłoby, gdybyś poświęcił na to 10 minut więcej i np. przeczytał przed wrzuceniem.


@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: hahaha, co za pajac. To rób takie newsy dla nas, a jak nie potrafisz to wyjazd z tagu malkontencie.
  • Odpowiedz
Nikogo nie interesuje, że zrobiłeś to po 12h pracy. Jedyne co widać, to efekt. Nie ma tam inwokacji napisanej, że oto newsy napisane przez zmęczonego człowieka.

@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: dobrze, ale nie musisz być taka wredna. Gość i tak robi spoko robotę za darmo, a się jeszcze go czepiasz pfff
  • Odpowiedz
@majkkali: Bez przesady z tą wrednością, zupełnie grzecznie i kulturalnie sobie nawzajem wymieniliśmy opinie. Nie uważam, żeby to co napisałam było niekonstruktywne, już daj spokój. Przy czym sama zaznaczyłam, że szkoda, że tam są te błędy, bo sama bardzo chętnie i z ciekawością te informacje czytam odkąd OP je wrzuca. Czasami po prostu sama nie rozumiem co autor miał na myśli :-)
  • Odpowiedz
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Nie wyolbrzymiaj swej kultury, cytuję: "#!$%@? gimnazjalista". Takimi tekstami podkładasz się, a ja będę pisał, póki daję radę :).
Co do tego, co mam na myśli... rzeczywiście zbyt wiele czasami wymagam tworząc skróty myślowe (wiesz, jako człowiek z dziennikarstwa, ogarniasz temat trzeci raz i znasz kontekst, a potem wciskasz to w 300 znaków i o czymś zapominasz). Ale jak ktoś ma wątpliwości to odpowiem i wyjaśnię. :)
  • Odpowiedz