Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie. O co chodzi z tymi ludźmi na fb lub innych portalach, którzy wstawiają zdjęcia z podpisami o rozwoju osobistym lub pomaganiem w zarabianiu? Widziałem np tiktoki gdzie cwaniak mówił jakie liczby kręci a w komentarzach ludzie jego pokroju popierali go prawie liżąc mu jaja i nawołując innych do tego. Ostatnio też koleżka, którego znam kilka lat i był normalnym gościem, nagle zaczął wstawiać zdjęcia na fb z podpisami motywacyjnymi, opis pod profilem zmienił na "Pomagam zarabiać online" (pojęcie ma zerowe) lub "Zwiedzam świat i zarabiam jednocześnie" (a w rzeczywistości jeździ tirem po europie). To jest jakaś sekta czy jaki #!$%@??
#bitcoin #rozwoj #zarabianie #facebook #piramidafinansowa
  • 7
@Tranzol: Często jakaś strona może wejść w posiadanie konta danej osoby i wtedy spami jej na tablicy, a osoba której konto przejęli nie ma nawet o tym pojęcia. Takie treści należy omijać, bo to na 100prc scam
@MxS89: Wiem z kilometra wygląda to na gówno, już dawno widziałem te praktyki, ale zainteresowałem się bo właśnie znajomy zaczął pajaca z siebie robić w ten sposób.
@Tranzol: Kiedyś też miałem znajomego co wkręcił się w FutureNet i mnie tam próbował wkręcić. Stary trik jak świat ale najgorzej, że są ludzie którzy się na to łapią.