Wpis z mikrobloga

Czy można bezpośrednio na YT jakoś rozciągnąć teledysk? Co z tego, że nagrany jest on w formacie 21:9 i taki tez mam monitor jeśli fizycznie na klipie nałożone są pasy do proporcji 16:9 przez co wygląda to komicznie.
1. Tak wiem, mogę go sobie ściągnąć na dysk i obejrzeć w apce odpowiednio kadrując.
2. Na androidzie xperii można jednym gestem rozciągnąć na cały ekran i jest git a na windows?
Część teledysków jest super wrzucana na YT i nie ma problemu ale niektóre ekipy chyba tego nie ogarniają.
Przykład poniżej.
#youtube #teledyski #android #windows
parys88 - Czy można bezpośrednio na YT jakoś rozciągnąć teledysk? Co z tego, że nagra...

źródło: comment_1644274573fB29bczgQwYncdhRega4US.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parys88: Pobierasz i uruchamiasz w Media Player Classic. Klikasz dwa razy żeby był fullscreen, następnie klawiaturą numeryczną rozciągasz obraz w pionie i poziomie tak jak Ci się podoba.
Polecam pobrać K-lite Mefga codec Pack do odtwarzania a do pobrania pobieracz.net
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: dzięki, jednak liczy się to z pobieraniem na dysk co sam ogarnąłem, raczej myślałem o jakiejś obsłudze bezpośrednio, ale dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz