Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
Ostatnio śledzę w internecie, jak Polska policja gnębi obywateli za brak maseczki. I aż mnie skręca w środku. Jak można w tak brutalny i perfidny sposób wyłudzać pieniądze. Bo inaczej nie można tego nazwać. Mieszkam na Islandi gdzie większość społeczeństwa to covidanie, z trzema dawkami i z nadzieją że będzie czwarta. Ale nigdy nie widziałem policji w centrum chandlowym, która wystawia komuś mandat za brak maseczki. Tutaj każdy dba o swoje dupsko, kto chce to nosi a kto nie, to jego sprawa. Czasami zdarza się ze ktoś komuś zwróci uwagę, ale nigdy nie jest zaangażowana w to policja.
Polska milicja zrobiła sobie z tego dochód i dlatego tyle tych mandatów i psów w centrach.
Przecież to woła o pomstę do nieba.
#covid19 #koronawirus #policja #bekazpodludzi
CzopWsza - Ostatnio śledzę w internecie, jak Polska policja gnębi obywateli za brak m...

źródło: comment_1644264064131FlJxiRCO6UfBsxye3m3.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzopWsza: wypisanie mandatu to koszt około 35 zł (rejestracja mandatu w komendzie opłacenie urzędnika w US w Opolu), a O
95% z tych mandatów to mandaty w kwocie 20 zł. Już nawet Straż Miejska zaczęła wystawiać 50 zł bo ,, 20 zł się nie opłaca". Założenie że państwo/policja na tym zarabia kokosy jest po prostu błędne. Największe dochody z mandatów są z ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
Mieszkam na Islandi gdzie większość społeczeństwa to covidanie, z trzema dawkami i z nadzieją że będzie czwarta


A ta - mniejszość - która się nie stosuje i nie szczepi to Polaczki i inne narody na robocie/emigracji które nawet pisać nie potrafią xd
  • Odpowiedz
@CzopWsza: Ja aktualnie czekam na umorzenie swojego wyroku nakazowego, chociaż szczerze mówiąc wolałbym żeby sąd podtrzymał wyrok i żeby doszło do rozprawy, bo policjancie ładnie nakłamali we wniosku, pisząc że nie przyjąłem mandatu 200zł, co nie było prawdą. Powiedziałem że mandat będzie umorzony, a nie że go nie przyjmuję, dodatkowe nigdy w naszej rozmowie nie padła kwota 200zł :) Podejrzewam niestety że będzie umorzenie od razu, ale z tą policją
  • Odpowiedz