Wpis z mikrobloga

@AshtarPL: Z jego wypowiedziami o zwierzętach jak tą co zacytowałam. Ale rozumiem, że można się zgadzać z sośnierzem w innych dziedzinach, możliwe że tam był bardziej merytoryczny.
@AshtarPL:

wplacilbym na pieska


Ale to tutaj nie jest przyczyną sporu, ja nie mam w zwyczaju pytać ludzi na co, gdzie i ile wpłacają no chyba, że ktoś (jak w przypadku opa) wymusza hejtem na innych usunięcie konta(wpłaciła na inną zbiórkę niż op chciał). To wtedy miło byłoby gdyby raczył pokazać kwit.
@trejn każdy wpłaca na co chce, spermiarze na laske żeby miała wakacje, inni dla patologicznych rodzin albo na donejty dla magicala. Ja staram się regularnie wpłacać parę groszy na schronisko, aby było łatwiej ludziom tam pracującym oraz zwierzątkom.
@SarahC:

: Z jego wypowiedziami o zwierzętach jak tą co zacytowałam. Ale rozumiem, że można się zgadzać z sośnierzem w innych dziedzinach, możliwe że tam był bardziej merytoryczny.

Można się zgadzać z nim w tych dziedzinach. Tylko trzeba rozumieć o co autorowi chodzi a nie powielać manipulacje. Sośnierz jest osobą wierzącą, w wierze katolickiej zwierzęta nie posiadają duszy bo nie posiadają sumienia. Ta wypowiedź tego dotyczyła i nie jest jednoznaczna z
@AshtarPL: A co mnie obchodzi (prywatna) wiara sośnierza. Równie dobrze można wierzyć w reinkarnacje, zdaje się w azji kiedyś takie "święte" teksty latały, że się po śmierci obudzisz jako kundel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trejn: Jakbym chciał to też bym pomógł pieskowi a nie chlopowi, #!$%@? wam do tego co kto robi z kasą, zawsze odzywają się Ci co najmniej robią, ale pewnie hejtujcie bo ktoś wydaje kasę jak chce, ale potem #!$%@? na PiS że wam zabierają Wasze pieniądze xD