Wpis z mikrobloga

#windows #odzyskiwaniedanych #informatyka #szyfrowanie no i #linux tak dla pewności

mireczki mirunie potrzebuje pomocy bo płakać mi się chce xd. przez przypadek #!$%@?łem folder %localappdata% ale udało mi się wszystkie pliki odzyskać za pomocą recuvy. a przynajmniej tak mi się wydawało, ponieważ żadne z nich nie da się odczytać, ponieważ odzyskiwałem je z partycji zaszyfrowanej bitlockerem a recuva miała to gdzieś i odzyskała mi pliki bez odszyfrowania :(. jest jakiś program do odzyskiwania, który mi to zrobi dobrze, ew. czy da się jakoś odszyfrować pojedynczy plik jak się ma klucz odzyskiwania?
  • 7
@fervi: ja te pliki odzyskiwałem z odblokowanej partycji więc myślałem, że po prostu mi te pliki odszyfruje w locie ( ͡° ʖ̯ ͡°). spróbuje jeszcze odzyskać te pliki na tę samą partycje xd
@fervi: nie zależy mi za bardzo na tym. straciłem jednynie profil chrome oraz sejwy do tales of arise i hellblade bo ktoś wpadł na fantastyczny pomysł, aby właśnie tam zapisywać ustawienia zamiast w roaming. no i jeszcze muszę przeinstalowac parę programów. :( no nic następnym razem nauczę się robić kopie zanim zacznę grzebać w systemie