Wpis z mikrobloga

Mirki #kindle #kindlemasterrace #amazon #amazonpl

Mam starego, już chyba 10-letniego Kindla 4 generacji (wrzuciłem fotkę) i próbuję go zarejestrować, ale bez powodzenia. Wyrzuca, że "The e-mail address and password you entered do not match any accounts on record. Please try again"
Oczywiście wszystko jest poprawne, Kindle zupdate'owany do 4.1.4, robiłem reset ustawień fabrycznych i inne czary.
Co więcej - kontaktowałem się z Customer Service UWAGA! brytyjskim, polskim i amerykańskim, i, za przeproszeniem, gówno mi poradzili, a ręcznego dołączania urządzenia do mojego konta Amazon na podstawie numeru seryjnego już podobno nie praktykują.

Czy mieliście podobny problem i czy udało wam się jakoś zarejestrować starego Kindla?
npwjsn - Mirki #kindle #kindlemasterrace #amazon #amazonpl 

Mam starego, już chyba...

źródło: comment_1644164961WLOAEaXrWRuBtFNF54OuwI.jpg

Pobierz
  • 9
The e-mail address and password you entered do not match any accounts on record. Please try again"

Oczywiście wszystko jest poprawne,


@npwjsn: no jak widać jednak nie xd Jak leży zarejestrowany na jakimś innym koncie, to nic nie zrobisz. Ja spokojnie takiego samego ostatnio usunąłem i dodałem jeszcze raz do amazona, więc starość modelu nie gra roli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@npwjsn: mam takiego samego kindla i przestało na nim działać wysyłanie książek na email. Bardzo możliwe, że to, tak jak i twój problem to objaw wygaśnięcia root certyfikatów zainstalowanych na kindlu, którym on ufa. Tymi certyfikatami sa podpisane certyfikaty używane w komunikacji z serwerami amazona, służącymi właśnie do logowania, obsługi wysyłania książek na maila, ogólnie komunikacji po https.
@sphinxxx:

no jak widać jednak nie xd

A jednak. Nawet hasło zmieniałem na jakieś prymitywne, żeby wyeliminować potencjalny problem ze znakami specjalnymi
xd

Jak leży zarejestrowany na jakimś innym koncie

Mam jedno konto od początku świata

Ja spokojnie takiego samego ostatnio usunąłem i dodałem jeszcze raz do amazona

Gratulacje, mi się nie udaje
objaw wygaśnięcia root certyfikatów


@Dawwido: To bardzo prawdopodobne. W sumie to chciałem właśnie mojego zarejestrować, żeby móc wysyłać mu książki na maila, ale widzę, że chyba nie ma sensu walczyć z rejestracją. Dziwią mnie tylko dwie rzeczy - jak @sphinxxx 'owi się to udało i dlaczego żaden z konsultantów, w sumie z całego globu, nie wiedział/nie powiedział mi o tym...
@npwjsn: a on wcześniej nie był rejestrowany? Bo mój był od zakupu cały czas podpięty, więc może tu jest klucz. No i mam jailbreak, ale to raczej nie powinno mieć znaczenia.