Wpis z mikrobloga

Do fame mma zawsze bedzie najwiekszy sentyment, bo byli pierwsi. To oni pierwsi dostarczyli emocje, dymy i szum wokol gal. Obawiam sie jednak, ze Pan Rozpara juz nie ma pomyslu na urozmaicenie gal serwujac nam Nitro z jakims umarlym jutuberkiem, walki kobiet kogo malo interesuje czy jakies zapchajdziury w postaci Gamou czy Wujaszka Fericze.

Nie wiem co musieliby zrobic, aby zaskoczyc widza, bo zmierza to w zla strone. Nie zdziwi mnie tez jak i Ferrari z czasem #!$%@? do High, ktore wydaje mi sie, ze jest lepiej zarzadzane, a wiadomo ze jak sypna dobrym siankiem, to nie bedzie problemu go wyciagnac. Wtedy to na fame najwiekszym zadymiarzem zostanie Krycha UFC z 85 tysiacami follow na insta XD

#famemma #highleague
  • 15
@Aa111123: Wiem, tutaj nie ma co akurat gadac. Zreszta dziwie sie ogolnie, ze Japczan swojego debiutu nie mial wlasnie w FAME. No, ale teraz tez sytuacja z Zonym chociazby. Podejrzewam, ze on PPV tez sprzedal od #!$%@?, a przeciez juz od pierwszych gal mowilo sie, ze zawalczy dla fame. Nawet Gola do niego dzwonil kilkukrotnie na LIVE, ciekawe dlaczego go do siebie nie ogarneli