Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś listę rosyjską od #plusx? Generalnie chodzi mi tylko o jeden kanał "Rossija K". Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale wszystkie programy mają schemat w pliku m3u jak ten - http://pl1cdn.plusx.tv:8880/225/mono.m3u8?token=.................

Każdy z tych numerów (w tym przypadku 225) odpowiada za inny kanał. Czy dobrze kombinuję, że wystarczyłoby znać ten numer odpowiadający kanałowi "Rossija K" i voila, mogę sobie go dopisać do listy?

Ewentualnie, znajdę gdzieś darmową listę z tym kanałem?
#iptv
  • 5
@cochize1: dobrze kombinujesz ale token jest przypisywany do odpowiedniego pakietu. jesli twoj pakiet jest polska to nie masz dostepu do innych. ale możesz sobie w excelu zrobić na szybko liste od 1 do 2000 i zobaczyc co sie darmowego kryje. kiedys plusx miał odkodowane dla wszystkich kanały xxx ale wiekszosc o tym nie wiedziala.

Jesli chodzi o sam kanał to przetłumacz go na rosyjski i wyszukaj w google. tych ruskich darmowych
@Maceek6: plusx to ogólnie kiedyś miał jakieś linki stałe bez tokenu które wyciekły do sieci ale tylko na 1 forum zagranicznym widziałem. Około rok od posta to się trzymało. Potem pamiętam jakieś zmiany robili i padło : D