Wpis z mikrobloga

@staryhaliny z tego co wiem to mówi również o swoim mężu, teściach, przyjaciołach, o tym jak ważna jest intymność w sensie co wg Twojej piramidy juz również zalicza się pod życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejsucz:

co wg Twojej piramidy


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb

O mężu: motyw z tańczeniem w ramach gry wstępnej do ruchania. Plus informacja że późno wstaje.

O treściach: narzekanie na mieszkanie z teściami (no mieszkanie to już będzie drugi poziom tej "mojej" piramidy"), chęć zabicia teściowej. No i na tle kwestii mieszkania z teściami znowu wracamy do kwestii menstruacji.

O przyjaciołach: rozmowy nt. budowy domu i problemy rodzinne z tym związane. Problemy koleżanek w związkach.
@staryhaliny czyli dla Ciebie wszystko musi być słowo w słowo opowiedziane bo inaczej nie potrafisz trochę szerzej na to spojrzec? Wg mnie Wiola przedstawiła normalne relacje między znajomymi. Opowiadasz co się u ciebie aktualnie dzieje. Rozstanie, #!$%@? Cię z roboty, dostałeś awans, kupujesz samochód, ktoś Cię #!$%@?ł, itp. Czy wszystkie Twoje rozmowy ze znajomymi dotyczą sensu życia i jak wielki jest wszechświat? Pewnie w większości są o dupie marynie bo chcesz się