Wpis z mikrobloga

Kupiłem na dniach #xbox i mam problem z jednym padem. Pad który był w pudełku z konsolą działa bez problemu - akumulatorki czy zwykle baterie nie są problemem. Pad który kupiłem osobno ciagle mi się rozłącza - łączy się z konsolą tylko na świeżych bateriach przed chwilą wyciągniętych z opakowania. Wskaźnik baterii po włożeniu pokazuje pełną moc lecz po kilku godzinach grania pad się rozłącza i już nie chce się połączyć. Baterie wyciągnięte z tego problematycznego pada normalnie działają w tym dobrym i dalej pokazuje pełną moc baterii. Macie jakieś porady czy gwarancja?
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HeteroDave: patrzyłeś czy to nie jest mechanicznie odgięte złącze baterii, blaszka siedzi ciasno?

U mnie dwa pady zachowują się identycznie z wyjątkiem detalu że na akumulatorach ze względu na ich specyfikę nie widać prawidłowego stanu aku. A tak to każdy tak samo.
@annotate: Tak, zerkałem na blaszki i wydają się być w porządku. Wygląda na to jakby wkładana bateria siedziała stabilnie, tak jak ma być. Jeszcze się nie nauczyłem co pad wskazuje miganiem loga - wydaje mi się na tą chwilę mocno randomowe