Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pss8888: weź mi opisz jak ty się myjesz, że potrzebujesz 30min na umycie, zawsze mnie zastanawiało że można tyle stać pod prysznicem.
  • Odpowiedz
@incar 2 minuty ustabilizowanie temperatury wody, szampon medyczny trzeba trzymać na głowie 5 minut przed spłukaniem. Namydlenie ciała 2,3 razy i spłukanie. Co to jest 30 minut?
  • Odpowiedz
@acidd: Są ludzie, co siedzą 30 min pod prysznicem, więc faktycznie jakby się myli 2 min jak taki normalny człowiek to zaoszczędziliby sporo.
  • Odpowiedz
@acidd: skracaj prysznic, nie myj naczyń ręcznie. Świeć mniej światła. Obniż temperaturę w mieszkaniu o 4*C.. itd. itp. ja mam to w pompie. Komfort życia jest ważniejszy niż jakieś pozorne oszczędności, które i tak się zaraz zniwelują przez podwyżki cen. Nie będe mieszkał jak jakiś jaskiniowiec dla tych paru groszy
  • Odpowiedz
@LittleOpa kiedyś jak byłem młodszy i przez jakieś 1.5 tyg leżałem z gorączką jak trup i trochę poczułem się lepiej żeby wstać z łóżka to siadłem sobie pod prysznicem i wylałem cały 300l bojler ciepłej wody xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acidd: tam jest nawet czyli oparte pewnie o ankietę w której jedna na 1000 osób powiedziała że spedza 2h pod prysznicem dziennie
  • Odpowiedz
@acidd: Uroki biedy, upodla, ale wchodzi w nawyk. Jeść gówniane ale tanie, nie palić światła, nie myć się codziennie, nie grzać w domu.
Do dzisiaj pamietam, jak będąc w gimnazjum, koleżanka w zbliżonym wieku powiedziała do swojego brata aby zamiast włączyć kaloryfer po prostu ubrał drugą bluzę - bo w zeszłym roku dzięki temu ze cała zimę nie grzali to mieli nadpłatę w stosunku do predykcji.
  • Odpowiedz
2 minuty ustabilizowanie temperatury wody


@pss8888: oooo Panie, w takiej sytuacji to chyba już warto cyrkulację c.w.u. rozważyć
@pokipoki: dokładna bestia z Ciebie, przy moich cenach wyszło średnio 107 litrów dziennie :) ale tu jeszcze ogrzanie wody trzeba wliczyć i myślę, że to drastycznie zmniejszy tę średnią.
  • Odpowiedz
koleżanka w zbliżonym wieku powiedziała do swojego brata aby zamiast włączyć kaloryfer po prostu ubrał drugą bluzę - bo w zeszłym roku dzięki temu ze cała zimę nie grzali to mieli nadpłatę w stosunku do predykcji.


@ImYourPastClaire: W sumie to dzięki, niby takka oczywistość a o tym nie pomyślałem. Po przeczytaniu tego posta wyłączyłem kaloryfer i założyłem drugą bluzę, dzięki tobie pewnie zaoszczędzę parę złoty ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@acidd: To jest porada dla tych co siedzą pod prysznicem przez godzinę użalając się nad własnym życiem. Można się najpierw szybko wykapać a użalać dopiero potem, wyjdzie taniej, a może nawet wystarczy na jakąś flaszkę coby w niej utopić smutki.
  • Odpowiedz