Wpis z mikrobloga

@Nothingt0wn: Możesz popatrzeć jak wonziu grał, ogólnie jeśli Ci zależy na fabule to bym dał sobie spokój, bo nie wiem kto pisał tam dialogi, ale są #!$%@? dziwne, przynajmniej polski dubbing jest co najmniej śmieszny xD
@Massiv: dzięki, ale daruje sobie oglądanie youtuberow, jestem ze starszego pokolenia graczy i to nie dla mnie :P oglądam tylko takie gameplaye bez komentarza, a nazwa 'wonziu' nie wieści jego braku xD gram zawsze po angielsku (z wyjątkiem wiedźmina), więc obczaje sobie czy faktycznie jest aż tak źle z dialogami, dzięki.
@Variv: dzięki za link, to w sumie spoko. Cieszę się że mam przynajmniej tę 1070, bo przy dzisiejszych cenach kart to jest jakaś masakra, a ona aż tak nie odstaje od tych dzisiejszych. Może jednak będzie fajniej wyglądać na piecu, a na epicu jest chyba jakaś promka
@Massiv: miałam na myśli, że nie lubię youtuberow. A tacy, co grają w gry okraszajac to swoim komentarzem, to dla mnie wyjątkowy cringe. Minus sto punktów jak ma jeszcze na miniaturkach click baitowy tytuł i jakąś głupią minę xD jedyny youtuber jakiego oglądałam to dunkey. Ale z kolei moja młodsza o dziesięć lat siostra nie ma nic przeciwko youtuberom. Więc dlatego zwalam to na wiek i różnice pokoleń, jak to zresztą