Wpis z mikrobloga

Przejrzałem sobie kilka odcinków promujących kurs Tradera21 i niezłą mam bekę.
Gość o-------a swoje kursy za kilka tysięcy, a potem opowiada ludziom banały typu żeby nie pić wody butelkowanej, nie pić kawy na mieście albo sumuje koszty za palenie fajek i patrz synek ile byś mioł xD
Przecież takie rozkminy to mają ludzie na co drugich imieninach u cioci albo licealiści po obaleniu pierwszej Amareny xD
Oczywiście poza tym standardowy zestaw poglądów, które prezentuje na filmach za free.

#gielda #trader21 #coaching #nieruchomosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@card_man: dlatego docencie jokera, bo on bierze 100-200 zl i jednak sporo merytorycznych rzeczy wrzuca pomimo podobnego manipulowania jak trader (w sensie nagania na spolki ktore w------l dostaja jak alibaba czy facebook ktory nie bez powodu robil rebranding bo nie robi sie tego bez powodu)
  • Odpowiedz
@atari666: a o CO2 powiedział, że nie jest trujące bo przecież rośliny go używają, kiedy mówił o limitach wytwarzania CO2 xd
Chyba nie do końca rozumie co robią gazy cieplarniane.
  • Odpowiedz
@card_man: ja tam lubię oglądać, dzięki niemu się zainteresowałem inwestowaniem, ma prosty i przystępny sposób opowiadania o tym. A że niektóre jego opinie są błędne, trzeba dzielić na pół co się słyszy. Ale cena za filmy kosmiczna :P
  • Odpowiedz
zarówno Trader21 jak i ludzie którzy to oglądają mają przekonanie, że jest to materiał najwyższej jakości xD


Też myślałam, że on po prostu w to wszystko wierzy, dopóki nie przeczytałam, że zaczynał od stylistyki "odkrył prosty trik, bankierzy go nienawidzą, zobacz jak". Nie pamiętam szczegółów, ale wyglądało jak jednorazowy scam, który przypadkiem mu się przerodził w community i cały biznes. No i moderuje bloga w bardzo trzeźwy sposób.

@card_man:
  • Odpowiedz
@Naqviator: Ciekawe też jest, że stanowczo oponuje przeciwko 5G i promieniowaniu EM (czy jak to nazwał - magnetycznemu ;)), a w jednym z wywiadów miał Apple Watcha na ręku. Większość z tych zegarków ma modem LTE. Nawet jeśli nie, to natężenie pola maleje w kwadracie, więc według jego logiki BT i WiFi z zegarka też powinny powodować szkody.
Może to była jakaś forma trollingu? ;)
  • Odpowiedz
  • 4
@atari666 logiki tam bym się nie doszukiwał. On do wielu rzeczy podchodzi na zasadzie wydaje mi się. Mówił że od przyłożenia telefonu do ucha boli go głowa, ale ciekawe że nadgarstek go nie bóli xD
  • Odpowiedz
Gość o-------a swoje kursy za kilka tysięcy, a potem opowiada ludziom banały typu żeby nie pić wody butelkowanej, nie pić kawy na mieście albo sumuje koszty za palenie fajek i patrz synek ile byś mioł xD


@card_man: Ok ale też wizualizuje co by było gdybyś rzucił fajki i skupował szeroki rynek. Przecież to nie jest kurs dla maklerów tylko ulicy xD Ok to jest k---a truizm, ale większość ludzi nie
  • Odpowiedz
@card_man: "Kursy zarabiania pieniędzy" to jest zawsze jedna wielka ściema. Jeśli dobrze Ci idzie zarabianie pieniędzy to czemu sprzedajesz o tym kurs zamiast to po prostu robić? No chyba, że pierwszym i jedynym punktem tego kursu jest "zrób kurs o zarabianiu pieniędzy". To się po prostu nie klei, jak ktoś kreuje się na człowieka zarabiającego pieniądze i za gruby hajs sprzedaje kurs o tym jak zarabiać pieniądze to to zawsze
  • Odpowiedz