Wpis z mikrobloga

@CosyGrave: Nie znam tych osób.
Jak chcesz to możesz przejrzeć moje wpisy z ostatnich 6 miesięcy i jeśli uważasz, że moje zainteresowania pokrywają się ze sławkiem to spoko XD
@CosyGrave: Nie to nie jest tak. Ja zaczynałem tutaj pisać na tagu w 2016 roku, ale miałem kilka przerw przez co nie ogarniam kilku nicków, tego oscarka to pamiętam, że to latex ale jednocześnie odrzut od magiacala, pamiętam oglgierdano kiedy jeszcze nie robił filmów(chyba, że to zbieżność nicków) i pamiętam elmatadore i pissowca itd, akurat tych nicków nie znam.

Niestety doszliśmy do momentu gdzie nie ma miejsca dla niezdecydowanych, trzeba się
@Jrv20: Olgierd to odpowiedź na #!$%@? szkolnej przez rudego a sam Meksyk to nie jest jakiś niewiadomo jaki chory człowiek, fakt alkoholizm ale znęcanie się nad matką oraz poniżanie innego alkoholika? A rzekomo przestał pić tylko dlatego, że otarł się o śmierć + pani prokurator u bram. Sam mówił że jest saperem z deko studiami prawniczymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CosyGrave:

Olgierd to odpowiedź na #!$%@? szkolnej przez rudego a sam Meksyk to nie jest jakiś niewiadomo jaki chory człowiek, fakt alkoholizm ale znęcanie się nad matką, poniżanie innego alkoholika

Chodziło mi tu raczej o to, że jego wykształcenie jest wątpilwe plus, o to że jest alkoholikiem.

A rzekomo przestał pić tylko dlatego, że otarł się o śmierć + pani prokurator u bram. Sam mexyk mówił że jest saperem z deko
@Jrv20: No w głębi duszy chyba każdemu brakuje starego mexyka ale dla niego i dla matki lepiej że przestał (tyle) chlac.
No jest alkoholikiem, ale to nie tłumaczy wszystkich jego krzywych akcji, których jest dużo za dużo.