@wertyh: nikomu nie pomożesz jeżeli oni sami nie chcą sobie pomóc, Rafał to śmieć ale tak naprawdę nic w tej sytuacji innego nie mógł zrobić, Duchu nie ma 6 lat.
rafal ty smieciu teraz chcesz ja zawozic na pogotowie na przeswietlenie? o 3 dni za pozno gnoju, zepsules Ewelinie ręke do konca zycia juz smieciu i oby ciee wyrzuty sumienia do konca zycia zjadaly, chociaz w sumie to ty nie masz sumienia smieciu #papasmerfik
@lelumpolelum2019: Nie nie łyknął, Adam jest w Ełku i to jest info potwierdzone z pierwszej ręki bo sam mieszkam w Ełku i widziałem lumpa jakiś tydzień temu na dworcu PKP, czarna kurtka z futrem i waliza w łapie, jego mordy trudno nie rozpoznać.
@onaM89: Mówili o więzieniu które było na ulicy Wojska Polskiego, że ten ich kolega ma tam posesję, ale zaraz po tym wspominali że ten szczeniak znajduję się na Zamkowej ale "nie znają numeru mieszkania"
papasmerfik nowy idol polskich przyglupow pomieszanie bystrzaka z magicalem a w roli glownej bezdomi i umyslowo chorzy ktorymi sie nikt juz nie interesuje co za dobre serduszko ten kaszlocy czlowiek musi miec ten papasmerfik musi pomagac on wie ze to dobry biznesik