Wpis z mikrobloga

Zapytaliśmy TVP o kulisy przygotowań Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Oprócz dokumentów związanych z kosztami i organizacją wydarzenia, spytaliśmy także o regulamin imprezy. Otrzymaliśmy tylko regulamin. O tym, co w nim intrygującego oraz zaletach funkcji ,,kopiuj, wklej" w tekście: https://siecobywatelska.pl/kopiuj-wklej-sposobem-na-regulamin-sylwestra-marzen/

Wołam:


__
Nie odpuszczamy. Robimy, co trzeba.
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #tvp #zakopane
WatchdogPolska - Zapytaliśmy TVP o kulisy przygotowań Sylwestra Marzeń w Zakopanem. O...

źródło: comment_16439904590CEjR1Tjg3TTxfjrNsnicx.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Watchdog_Polska: nie wiem, co w tym jest takiego sensacyjnego. Nikt nie wyważa otwartych drzwi. Jak możesz wykorzystać już istniejący, to się to robi. Nie jest on objęty prawami autorskimi, więc w czym problem.
  • Odpowiedz
nie wiem, co w tym jest takiego sensacyjnego. Nikt nie wyważa otwartych drzwi. Jak możesz wykorzystać już istniejący, to się to robi. Nie jest on objęty prawami autorskimi, więc w czym problem.

nie kumam. Co z tego, że użyli formatki?


@brakslow: @gosvami Np. to że wydawać by się mogło, że TVP dysponuje odpowiednimi środkami, by przygotować i zabezpieczyć imprezę masową od strony prawnej i organizacyjnej, zamiast mocno inspirować się
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: czyli mają zatrudnić sztab ludzi do napisania regulaminu? Sama organizacja imprezy, to już inna historia. Robicie fajną robotę. Ale nie szukajcie sensacji na siłe, tylko po to aby dokopać tvp. Na pewno znajdzie dużo więcej tematów, które są bardziej interesujące.
  • Odpowiedz
@brakslow: Nie, na pewno mają od tego już sporo ludzi. I spory budżet, więc warto pokazywać, że nawet przy małej rzeczy jak regulamin imprezy, coś tu nie działa jak powinno.
Z innej strony, zapytaliśmy o wiele więcej rzeczy, dostaliśmy tylko regulamin. Więc o nim piszemy. Z wielką chęcią napisaliśmy Wam więcej o działaniach TVP, udostępnilibyśmy więcej dokumentów, ale nie jest łatwo z uzyskaniem od tej spółki jakiejkolwiek informacji. O czym
  • Odpowiedz