Wpis z mikrobloga

@PandaCKratka:

Skąd to 45%? Średnia cena mieszkania na pierwotnym w 2011 we warszawie wynosiła +/- 6500 teraz średnia cena to ponad 11000. Gdzie ty tu widzisz wzrost na wartości rzędu 45%?

A dlaczego akurat Warszawa? Żeby ci się argument zgadzał, czy dlatego, że tylko tam można inwestować w mieszkania?

ale wy jesteście toxic xd to jest coś niesamowitego. Super, wrzucona gowno stronka vs dane NBP

Toxic w tym temacie to na
@Fyor: No główny rynek inwestycyjny wiec na jakie inne miasto miałem wziąć? Białystok? Czy Lublin? I jaka manipulacja? XD Wrzuciłem wykres z NBP i każdy może sobie sprawdzić i ocenić
@PandaCKratka:
Gościu ty nawet wykresów podanych przez siebie nie umiesz poprawnie przeczytać, bo walnąłeś się o jakiś tysiąc złotych, do tego manipulujesz narracją i dowodami podanymi przez samego siebie, żeby argument się zgadzał i żeby można by było doczepić się do głupiego obrazka, a pytasz się, gdzie mam twoje fikołki? xD Mam je po prostu gdzieś.

Przelicz sobie jeszcze raz do Warszawy, ale tym razem weź linijkę, przystaw do wykresu, policz
@Fyor: Echhh nie mam zamiaru marnować na to więcej niż minuty żeby cokolwiek komukolwiek udowadniać tym bardziej tobie. Jest legitny wykres z legitnego źródła i każdy sobie może sprawdzić co ile wynosi i czy jest to 45%. Jak pisze banialuki to można sobie je łatwo sprawdzić. Ja napisałem kulturalnie ze ta wartość nie wynosi 45% a ty się pultasz ze jakieś fikołki wykonuje xd
@PandaCKratka:
Ty jesteś gorszy od Pastiego i Micka. Lądujesz na czarno.
Masz wstawiony przez siebie wykres, imbecylu matematyczny, w którym jasno jest pokazane, że w III kw 2011 roku, średnia cena mieszkań to +- 7500 zł a w III kw 2021 roku to okolice 11000 zł. Wychodzi niecałe 47%. Aż tak ten mem jest głupi? Czy ty, który widocznie wolał nie marnować czasu, przeczytał wykres na pałę i próbuje wmówić, że
@Fyor: Co mnie to obchodzi ze laduje na czarnej u jakiegoś randoma na portalu ze śmiesznymi obrazkami? Tym wpisem pokazałeś jakim jesteś prostakiem ze atakujesz personalnie. No jeblem się i co? Wrzuciłem wykres wiec można mnie było zweryfikować. A do mema napisałem wyżej ze nawet śmieszny.