Wpis z mikrobloga

Raz w życiu kupiłem grę w preorderze i był to remake Tony Hawk Pro Skater 1+2 gdzie bawiłem się fenomenalnie.
Kilka gier kupiłem w dniu premiery:
- Heroes IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- GTA V, bawiłem się świetnie
- Dying Light, jedna z moim ulubionych gier
- Evolve, które mi się podobało ale decyzję twórców niestety zabiły grę
- Wiedźmin 3, fenomenalna gra
- nie bede pisal tu o FMie czy Fifach, bo tego też sporo było

Teraz do tego grona dochodzi Dying Light 2, którego oceny na portalach branżowych wahają się między 7-8, a na portalu wykop 2/10 (xD).
Liczę że będę bawił się co najmniej tak dobrze jak w pierwszej części.

Co prawda szkoda że w trybie wydajności na PS5, rozdziałka to tylko 1080p ale nie wyobrażam sobie grać w 30 klqtkqch w tak dynamiczną grę.

No cóż - Good night, good luck ()

#dyinglight #dyinglight2 #ps5 #ps4 #gry
SpiderFYM - Raz w życiu kupiłem grę w preorderze i był to remake Tony Hawk Pro Skater...

źródło: comment_1643969771mk3bsrtFGIrZSWV9cADhqt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Daj znać jak wygląda temat upgrade'u pudełka PS4 do PS5. Trzeba mieć potem obie wersje zainstalowane czy wersję PS4 można wywalić? Jak duży patch? Dumam sobie czy chcę dopłacić do pudełka PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Daj znać jak wygląda temat upgrade'u pudełka PS4 do PS5. Trzeba mieć potem obie wersje zainstalowane czy wersję PS4 można wywalić? Jak duży patch? Dumam sobie czy chcę dopłacić do pudełka PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kCaloryfer: Jakieś 25GB gry, pobrałem od razu wersję na PS5. Patcha jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: ale jak to w sumie wygląda, wkładasz płytę i pojawia się coś w stylu, którą wersję chcesz pobrać? Czy normalnie zaczyna się instalować wersja PS4, a dopiero potem jakimiś kombinacjami możesz pobrać wersję PS5 i musisz wywalić wersję PS4 z dysku?
  • Odpowiedz
@bocian_wr: 239zł, EuroRTV - miałem kartę podarunkową do Galerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jak to w sumie wygląda, wkładasz płytę i pojawia się coś w stylu, którą wersję chcesz pobrać?


@yeradd: pojawia ci się napis "pobierz", a po prawej ma okienko z informacją że możesz pobrać bezpłatną aktualizację do PS5 i wystarczy wybrać drugą opcję.
  • Odpowiedz