Wpis z mikrobloga

Moja walka marzeń to Denis vs Pan prokurator Piotruś pompka Szeliga.
Wyobrażacie to sobie? Dwóch napompowanych sterydami ogrów którzy to żyją zasadami z czego jeden z nich na serio jakieś ma i je wyznaje a drugi tylko #!$%@? o nich na Instagramie.
Chętnie bym zobaczył jak charakternik Szeliga #!$%@? za ochroniarzy przed Denisem bo w przeciwieństwie do reszty prawilnych pozerów Załęcki więcej robi niż mówi.
Na taką walkę nie tylko bym wykupił PPV ale jeszcze bym zapłacił za możliwość obejrzenia Cage czy F2F.
Potężni włodarze nie czekajcie tylko dzwońcie i kontraktujcie bo widzę tu potencjał.
#famemma #primemma #highleague #mmavip #lovedzidzia
  • 12
  • Odpowiedz
@wieszjo: o to mi chodzi. Jego wizerunek prawilniaka i człowieka z zasadami który nie uciekł by nawet przed czterema typami z młotkiem by pękł w momencie gdy tylko Denis by wstał od stołu xd
A za taki widok i świadomość że reszta polski też się na nim poznała jestem w stanie zapłacić wiele
  • Odpowiedz
@BigBoobs: Myślę że ciężko może być odkupić Denisa z High, jeśli Denis będzie wygrywać to może stać się takim Kasjo w wersji High League. W dodatku to jedyny zadymiarz tam, a High League też podobno bardzo dobrze płaci, ale zobaczymy, też wołałbym Denisa w Fame
  • Odpowiedz
@BigBoobs: Co do tego wyznawania zasad przez Denisa to bym uważał. Człowiek z zasadami nie podałby ręki przerzutowi który bujał się w innej ekipie i któregoś dnia po prostu zmienił barwy (w Młodej Elanie nie jeden tak zrobił), do tego człowiek z zasadami nigdy nie wydałby polecenie aby koledzy wzięli winę na siebie za kogoś (a w Elanie tak właśnie było gdy wzięli winę na siebie aby tylko Kuźma wyszedł). No
  • Odpowiedz