Wpis z mikrobloga

@Krupier właśnie wczoraj mnie naszło żeby arheo poczytać, i w wielu miejscach okazuje się że szury już wtedy miały rację a covidioci jak widać wtedy też byli idiotami :)

Tyle że rozkład minusów był odwrotny :)
@Adam_Prosty: ty, ale jaki tam jest złoty wywiad z Simonem, którego wcześniej nie widziałem. XD Jakie tam są smaczki to głowa mała. XD

Żyjemy w takim, a nie innym klimacie więc szczyty zachorowań mamy zimą i jesienią z czym mamy obecnie do czynienia

Nikt się nie diagnozuje przecież jak nie ma dolegliwości

Umiera człowiek czterdziestoletni, młody, ale skąd państwo wiecie, że on nie pił, nie ćpał, że nie ma zaburzeń metabolicznych
@Krupier wtedy mówił jak człowiek a potem przelewy doszły :)

W ogóle to jest fajna obserwacja że na początku wszyscy eksperci z tv gadali jak ludzie logiczne i merytorycznie z poparciem w swoim doświadczeniu.
A parę miesięcy później mówienie tego samego stało się ekstremalnym szurstwem za które życzono śmierci mojej matce a mnie zapraszano na covidowy xd
W ogóle to jest fajna obserwacja że na początku wszyscy eksperci z tv gadali jak ludzie logiczne i merytorycznie z poparciem w swoim doświadczeniu.

A parę miesięcy później mówienie tego samego stało się ekstremalnym szurstwem za które życzono śmierci mojej matce a mnie zapraszano na covidowy xd


@Adam_Prosty: tak jak zmiany narracji "ekspertów" nie mogę zrozumieć, tak jeśli chodzi o zwykłych ludzi to nastąpiło po prostu zwykłe pranie mózgu w połączeniu
@Krupier zmianę narracji "ekspertów" można wyjaśnić tylko w jeden sposób $$$
Nie ma innej opcji. ci ludzie nagle zrobili zwrot o 180 stopni i zaczęli robić z siebie pajaców ośmieszając siebie i swoje dyplomy.
Zostali akwizytorami szczepień