Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski:
Czyli postanowiłeś się nad sobą użalać i skategoryzować wszystkie kobiety jako kurvy. Podaba mi się twój sposób myślenia.
Połowa sukcesu tkwi we własnym nastawieniu, wpływa to na pewność siebie, a co za tym idzie i kontakty z innymi osobami, a nawet inną posturę ciała itd.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Miałem na myśli bardziej coś w stylu sposób chodu, garbienie się, opuszczanie głowy, czy nie patrzenie ludziom w oczy

Ale Ty cały czas pierprzysz o tym penisie dokładnie 14.88cm xD Takie coś ma związek z brakiem własnej wartości, bo normalny człowiek zaakceptowałby to jakie jest, a Ty masz na tym punkcie duży kompleks
  • Odpowiedz
dlaczego nie próbujesz podważyć zaleceń psychologów?


@olaf_wolominski: Dlatego, że się z nimi zgadzam. Ale powtarzam się po raz kolejny, tu mamy do czynienia z ciągłym użalaniem się nad sobą a nie jednorazowym wylaniem żali. Chyba jest między tym różnica?

Jestem stary.

Nic mi to
  • Odpowiedz
@szymon465:

Zawsze gnije, z tej krytyki, a wręcz zakazywania użalnia. Chłop chce to się użala, a w Twoim mniemaniu i "radach" koleś ma zamknąć mordę bo cię to drażni xD i... no właśnie, odejść od komputera, "nabrać pewności siebie" i już będzie miał tę słynną "połowę sukcesu" xDDD

@olaf_wolominski:

ignorana nie przekonasz.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:
No dobra, nie chytaj mnie już tak za słówka, dobrze wiesz o co mi chodzi. O ciągłe użalanie się nad sobą wraz z przyklaskiem innych.
Ale podczas terapii psychologinczej, specjalista pomaga człowiekowi a nie jeszcze bardziej go pogrąża i przaklaskuje jego marazmowi
A takim samym teoretykiem jestem, jak większa cześć tego tagu

Ale sam uważasz się za wykluczonego ze stada, więc co masz jeszcze do stracenia? Teraz takie coś nie oznacza śmierci dla człowieka, ale zawsze można spróbować pracować
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:
Ale czytajcie ze zrozumieniem, nie zabraniam się nikomu po użalać od czasu do czasu. Cały czas mi się rozchodzi o tkwienie w wiecznym marazmie.

ignorana nie przekonasz.

No ani ja go, ani on mnie, przecież wiadomo o tym. Tak samo ja was mogę określić jako ignorantów. Rozumiem o co wam chodzi, tylko takie coś nie ma sensu.
  • Odpowiedz