Wpis z mikrobloga

@szymon465

, chce się tylko pozbyć incelowych guru, którzy to wszystko nakręcają


Ale co nakrecaja?

Chlopie jeszcze przed pandemia 1/3 amerykanow w wieku 18-24 nie uprawia seksu. Czekam na nowe statystyki, po covidzie to juz bedzie polowa. I co Ty mi chxesz wmowic? Ze to przez ich toksycznosc? Ze to przez memy na wykopie? I ze jak juz skasujemy niepasujacych (Tobie rzecz jadna XD) uzytykownikow to sie cos zmieni?
Ale co nakrecaja?


@Makak87: Piszę to już któryś raz z kolei, szkalowanie polek, normików itd. A także tych którzy myślą inaczej.

Ale ja w którymś miejscu twierdze, że nagle wszyscy zaczną uprawiać seks?
Twierdzę, że jest to nakręcanie wzajemnej nienawiści. I dla kilku osób zmiana nastawienia pozoliłaby mi zaruchać xD, a większości pewnie by wyszła na dobre.

Ta dyskusja nie ma żadnego sensu xD
@szymon465
Nie ma zadnego sensu bo nie masz jakichkolwiek argumentow. Na vikopie szkaluje sie prawakow, lewakow, homosiow, ORDO IURIS, zeglarzy, beciarzy, narciarzy, Rosjan, Jankesow i Polakow po calosci.

Jak sie nie podoba ta dajesz na czarno i z bani. Serio, nie wiem gdzie Wy z OPem macie problem. Naprawiacze swiata sie znalezli, beda tagi na wykopie zamykac zeby ludziom IRL poprawic.

Mindfuck level pro. Witamy na czornej. Bedziecie sie tam z OPem
@Makak87: To Tobie brakuje argumentów bo dajesz mnie na czarno xD

Może i się szkaluje wszędzie, ale mnie akurat ten tag obchodzi. Jak już pisałem, cześć osób mogłaby zacząć normalnie funkcjonować ale woli się żalić na tagu.

I nie chcę zablokować tego tagu, nie wiem czemu to sobie umyślałeś