Wpis z mikrobloga

@kamilspl: łoo Panie, ładne tempo. Ja póki co zamykam się w ~2:17/split (~11km w 1h), więc do Twojego jeszcze mi trochę brakuje ;).

W jakim wieku zrobiłeś ten wynik? Pewnie to nie pierwsze cardio które robiłeś? ;)
@kamilspl: hmm no właśnie z tego co ja wiem, to ~70-80% 'drive' robią nogi. Rękoma nie pracuje się wcale tak "ostro" jeśli technika jest poprawna. Takie instrukcje dostałem od trenera na siłce i wydają się zgodne z tym co jest np. na oficjalnej stronie Concepta.

Póki co celuje w ~6msc zejść do ~2:10/split na 10km. 33lvl here, ale wcześniej ze sportem miałem mało wspólnego i bebech "urus" ;)
@kamilspl: wow, szacun. Zajarałem się ostatnio ergometrem, zmorą z przeszłości. Ćwiczę od początku lutego, dwa, trzy razy w tygodniu i czuję jak poprawia się moja wydolność, w 25 minut robię lekko ponad 5km. Powiedziałbyś coś więcej o technice? gdzie można ową podpatrzeć?
@nappy: ja zacząłem trochę wiosłować, odkryłem interwały na tym narzędziu tortur i czuję po sobie że dobrze to nanmnie wpływa. W internecie jest bardzo mało informacji, same ogólne artykuły o tym. Masz może jakąś literaturę, treningi warte uwagi?
@nappy: Dzięki. Wczoraj robiłem tą piramidę 2:2; 3:3 4:4; 4:4 3:3; 2:2 i dziś wszystko czuję. Przewiosłowałem 5600m w 32 miniuty

- 5x10min / 1min break / target 2:15/500m - ten wygląda interesująco